dht hormonu?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve aldn89 tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aldn89

aldn89 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaptığım bir araştırmaya göre vucut kıllarınında ve sakalın artmasında bu hormon etkiliymiş bu testesteron hormonunun dehidrasyona uğramış haliymiş galiba.Ben bu yaz endokrinolojiye gittim sakallarımın çıkmaması üzerine doktor testesteron(total ve serbest) bunları ölçtü ve gayet yüksek olduğunu söyledi ve beni yolladı işte bende araştırdım bu sakal ve vucut kıllarını dht sağşıyormuş şimdi bide bunu ölçtüreceğim sizden öğrenmek istediğim ise bu dht hormonunu nasıl arttırabilirim yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim yaşım 20 bu arada çenemde bıyıklarımda ve favorilerimde seyrek sakal var ne yapmam lazım vucudumda kılsız :D

bench_O:(:(

2. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Birşey yapamassın :) Vg testo ve dht düzeylerini arttır ama genetiğinin önüne geçemessin.Çok insandan duydum 30 yaşında sakalllarının tam manasıyla oturduğunu yada orta 2de traş olmaya başladığını.Babana bakıp geliceğini anlıyabilirsin ;)

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  4. aldn89

aldn89 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Body yapanların hormonlar hakkında bilgisi olduğunu düşünüyorum

babamınkiler askerden geleceği sıralarda çıkmış ilk gittiğinde traş bile olmuyomuş kıskanıyolarmış ama sonradan çıkmış heralde benimde geç çıkacak :S

5. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Doğru düşünmüşsün.Sakal gibi konular çok büyük oranda genetiğe çeker.

Ayrıca demir00 adlı kullanıcının tavrı body building sporunu yapan insanın amele,boş işlerle uğraşan adam konumuna sokmuştur.

aldn isimli kullanıcı laboratuar değerlerim bu acaba kansermiyim diye sormamışki?!Sen bu konu hakkında bilgili olmıyabilirsin hatta bi çok konu hakkında bilgili olmıyabilirsin; zaten bilgili olan biri varmı acaba diye soru sorulur forumlara.Forumların amacı budur..

P.S:Ha bu arada 4. sınıf tıp öğrencisiyim üç beş bişi anlarım bu konulardan ;)

aldn89 bunu beğendi.
  6. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Gerci uzerinden bayagi gecmis ama sunu belirtmek lazim ki bu dht kil cikartirken saciniza da DOKER. Dikkat yani.

Sayfayı Paylaş