1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

dexterrr yeni resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dexterrr tarafından 22 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    dexter tebrik ederim son halin mükkemmel olmuş ...diyet dönemindeki beslenmeni yazabilirmisin acaba ?..ayrıca efedrin tarzı maddeler kullandınmı bunuda yazarsan sevinirim

Son düzenleme: 2 Ekim 2008
  2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    diyet donemi beslenmede yediğim besinler:
    yumurta beyazı
    tavuk fileto
    lor peyniri
    makarna
    pilav
    kepek ekmek

baska bir sey yemiyorum.. bunlar haricinde

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    dexter peki bu diyetinde bu besinlerden ne kadar tuketiyorsun?

ilerlemen mukemmel,tebrik ederim,basarilarinin devamini dilerim.

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    dexterr, sebze tuketiyor musun peki hic? Yoksa kalorisi zaten dusuk diye mi yazmadin? Lif ihtiyacini makarna karsiliyordur da, vitamin ihtiyacini nasil tamamliyorsun?

gaddarkemal bunu beğendi.
  5. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    gunde 2 su bardagı pirinc ile karb ihtiyacımı karsılıyorum 800g. civarı tavuk yiyorum genelde.. tavuk yemezsem 500g. lor peyniri ve 15-20 yumurta beyazı yiyorum.. sebze meyve şu an yemiyorum.. onceleri az miktarda yiyordum.. vitamin ihtiyacımı tablet ile karsılamaya calısıyorum..

aneximandros bunu beğendi.
  6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    dexter ebrikler iyi olmussun..kolum 43 ten 40 a düstü demiisin.ama emin ol su an daha iyi görünüyor.ayrica senin msn adresini kayit ettim ama haleln ortada yoksun.bide sen beni kayit etsene...adresim profilimde var galiba...saygilar...sivasli

7. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten omuzlar sırt helede karın kasların mükemmel olmus kaç senedir yapıyosun bu sporu?

8. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    6. yılım şu an

9. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bence Aneximandros'un hatırlatma sayılabilecek sorusunu da dikkate almalısın dexterrr, çünkü diyetini renklendirmek özellikle uzun vadede sana zarar değil fayda getirecektir. Yani son hafta harici bence olabildiğince renkli olmalı ve vitamin tabletlerine asgari seviyede başvurmalısın diye düşünüyorum.

10. raistilin

raistilin Guest

Karın egzersizlerini ne kadara çıkardın sen böyle. Karnın dehşet olmuş.

11. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    mükemmel!!! bu yıl dexter.lern yılı karın çok iyi,,eminim bunun çok daha iyisini de görecez burda kısa bi zaman içinde ,he he ;) tebrikler kardeşim aynen destekliyorum ve arkandayım kısa zamanda büyük ilerleme bu formu her yıl biraz daha büyük vücutlara taşıman dileğiyle...

dexterrr bunu beğendi.
  12. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    3 set 2 tane karın hareketi yapıyorum su an

13. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    tek kelimeyler olağanüstüsün. Arkadaşla baktık ve şaşırdık. Diğer bölgeleri hiç söylemiyorum, ama o karın nasıl öyle oldu.

dexterrr bunu beğendi.
  14. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    dexter gerçekten bundan önceki fotolara nazaran gözle görülür bi değişime uğramıssın çok iyi define olmuşsun.. bulk fotolarını hatırlıyorumda ogünden bugüne sanırım çok fazla zamanda geçmedi .. azmin ve istikrarın ortada ..sıkı çalıştığın belli.. yalnız bişey sormak istiyorum ..

en son ufaktan bişeyler yaptım demiştin ..tek kür mü yaptınmı yoksa onun üstüne daha ??

bi de biceps pozu verdiğinde gögüsün yanları çok zayıf duruyor o vücuda ..pullover eksikliğinden sanırım gerci bunu daha öncede söylemiştim ama fotolardan gördüğüm kadarıyla zayıf kaldığını yineliyorum ..acilen o bölgeyide halletmelisin ..

yarışma hedefli çalıştığını fotolardan kestirebiliyorum ..zira bacaklarda çok iyi .. tebrikler

Son düzenleme: 5 Ekim 2008
    dexterrr bunu beğendi.
  15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bacaklar cidden çok iyi olmuş Dexter, karın da süper, ama bacaklar cidden müthiş olmuş, Boşnak'ın dediği gibi o vücuda komple bir göğüs yakışır, bacak, karını halletmiş bir adam için yan göğüsü geliştirmek iş olmasa gerek ;) tebrikler ve başarılar.

dexterrr bunu beğendi.
  16. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    ilac kullanmadan yaptım diyeti.. bol bol cardio ve cok az karbonhidrat ile başardım diyebilirim.. tam istediğim düzeye daha ulaşamadım ama fena gitmiyorum sanırım.. ;) karın nasıl öyle oldu diyen arkadaslar icin mucizevi sözcük ''sıkı bir diyet'' :)üstüne karın hareketleride yaptım tabiki genelde 2-3 hareket.. 15 dakika gunde.. bacaklarım aslında cok da iyi degil normal sayılır.. bana gore eksiklerim daha var gogus dısında ama zamanla olur diye dusunuyorum... yorum yazan herkese tesekkurler iyi calismalar..bench_O

17. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    tebrikler, çok güzel bir gelişme olmuş.

18. Hanamichi Sakuragi

Hanamichi Sakuragi Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    dexterrr gerçekten yürekten tebrikler. azmin gerçekten örnek alınası cinsten. özellikle bulk halinle şimdiki halin arasında gerçekten çok fark var. 3 ay gibi kısa bir sürede bu gelişim takdire şayan.. eleştirel anlamda senin nasıl bir vücut istediğini bilemediğim için yorum yapamıyorum sonuçta herkesin doğruları farklı. ama benim için gerçekten 10 numara vücut tabiki daha da irileşmek istersen eksiklerini zamanla görüceksin zaten.. benim sormak istediğim birşey var. bulk dönemindeki resimlere baktığımda gerçekten büyük bir göbek görüyorum. bunun anlamı bulk döneminde belirli bir program çerçevesinde değil de yemek ayırmadan mı beslendin? gerçi önceki sayfaların birinde yazmışsın kötü beslendim diye ama kötü beslenmeni de merak ettim doğrusu :)
    kolay gelsin.. tebrikler tekrar..

19. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    kötü beslenmeden kasıt; yeri geldi bi gün sadece makarna yedim maddi sıkıntı yüzünden, bi gün oldu bütün gün abur cubur yedim, bi gün oldu oburluğum tuttu normal bir insanın yediği miktarın 2-3 mislini yedim..
    genelde kışın yağlı ve şekerli çok yiyorum; ama kimseye tavsiye etmiyorum; çünkü gereksiz yere çok yağlanıyorsunuz ve o yedikleriniz onca şeyin sindirimi sizi yoruyor farkında olmadan..

20. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yA Ben geçen gün green park otel de yarışmanın tartı sı yapılırken , gördüm dexter ı , antalya gsgm vücut gelitşirme yazan bi t shirt giymiş , bende antalyalıyım ya ikimizde tanıycaz sanki birbirimizi ordan görüştük sanıyoruz , demek burdan tanışıyormuşuz , yanlız dexterr çaktırmadan yarışmaya giriyo sanırım haberiniz olsun :D ..

Karasan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş