1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

dexterrr şimdi %50 daha define :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dexterrr tarafından 16 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
  2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sırtın şahane görünüyor. İkinci pozunda ise kollarını fazla açtığından kollar biraz ince durmuş. Karnında sanırım baklavalar aslında görünüyor ama ışığın ve pozun kurbanı olmuş o fotoda? Belinin inceliği çok iyi olmuş. Zahmet olmazsa, kaçtan kaça indin, yağ oranın, kolların inceldi mi vs. gibi bilgileri de paylaşırsan iyi olur. %100 define olduğun zaman dört dörtlük olacaksın. Başarılar.

3. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    RE:

evet mide pozun ve ışığın kurbanı oldu :oops: 76 kg bulk idim diyete 72 kg da basladim su an 68 kiloyum. Yag oranını bilmiyorum. Kollar 1 cm inceldi 39 dan 38 e indi ama creatine e ara verdim onunda etkisi vardır..

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Re: RE:

Tek haneli bir rakam gibi duruyor yağ oranın. Creatine'i bırakarak ve diyet yaparak su da atmışsın tabi biraz, o da kalınlık götürmüş ama detay getirmiş. Bence şu an ihtiyacın olan şey biraz güneşe çıkmak, böylece define olan vücudunun detayları iyice belli olur, gerçekten definisyon yapmana değmiş olur. Ya bir solaryum ya da güneşe çıkmanı şiddetle tavsiye ediyorum, emin ol bu zayıflamanın etkisini 2 katına çıkaracak bronzlaşman. Kolay gelsin.

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadasın profesyonel manada ne güttüğünü bilemem ama düşük kilodaki bir insanın kas kütlesini makul bir seviyeye çıkarmadan zamanın ve enerjisinin bir bölümünü kazandıklarını definasyonla kaybetmesi gereksiz bence

bana kalırsa önce kütle sonra şekildir formül ama malesefki çevremizdeki olumsuz eleştiriler insanımızı kolay yıprattıgından (ya bune bady yapıyorsun bu göbek ne bu yağ ne gibisinden)kişi hep fit kalma eğilimine giriyor ondan sonrada tüy siklet sporcular podyumda durmak için yer bulamazken +95 üzeri 3 5 kişi salına salına podyumda şekil yapar ve sporumuz oldugu yerde çakılır kalır uluslar arası arenada elin adamlarını izliyerek anaa nasıl şişmiş demeye devam ederiz bence yani 3/1 oranında 3yıl maksimum kütleye 1 yıllık definasyon yeterli olur

bu eleştirinin resimdeki arkadasla bir bağlantısı yoktur profesyonel mana gütmeyebilir kendisi bunu göz önune alaraktan gayet şık fit bir vucudu var kalıp belli bundan sonrasında biraz daha hacimle sağlıklı bir hayat dilerim

6. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    forearm and bicep

7. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Once ırılesmek gerekır dıyen arkadasıma kısmen katılsamda olaya dıger bır yonden de bakmak gerekıyor.

defınısyona gırmek ınsanda hem yagları attıktan sonra nasıl bır halde oldugu konusunda fıkır verıyor, hemde daha sonra olcu alması ve lımıtlerını zorlaması ve bunu yaparkende asırı yaglanmadan yapması daha kolay oluyor.

Ayrıca her sene baharda veya yaz basında defınısyona gıren vucutcu, defınısyonda neler yapması gerektıgını ve gerek antrenman olsun gereksede supplement olsun vucuduna en uygun sıstemın ne oldugunu deneyerek gorme ımkanına kavusuyor.

Bu yuzden defınısyonda kaybedılen kas kutlesı gercekten de bır kayıp degıl, onu gerı almak ılk defa yapmaktan daha kolay, cunku vucut ve kaslar hatırlar.

Ben ılk defa defınısyona gırdıgımde bılgısızlıkten tamamen duduk gıbı kaldım, bır dahakı sefere o kadar katı bır uygulama yapmadım ve daha basarılı oldu, zaten daha sonrada musabaka dusunmedıgım ıcın hafıf bır dıyetın ustune pek cıkmadım

8. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    erhan tebrikler...
    tam define olmussun...
    ve kas da kaybetmemissin...
    bilekler süper olmus...flexor meydana cıkmıs...damarlarda iyice belirginlesmis...
    bicepside tam toparlamis sin...definizyona girmen cok iyi olmus...en az 40 vardir bicepsin...define 40 cmlik biceps te yabana atilacak bir ölcü degil yani..
    seni podyumlarda görmek isteriz erhan...

basarilar...

Sayfayı Paylaş