Devrim niteliğinde konu JINEKOMASTİYE AÇIKLIK GETIRIYORUZ.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Polat4568 tarafından 26 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Polat4568

Polat4568 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaslar beni bilen bilir şuan clean bulktayim ve birçok arkadaşımızın muzdarip olduğu seyde birkaç fikir vericem
    NOT : MODLAR KAPAMAYIN KONUYU TELEFONDAN OLMADI PCYE ATIYORUM FOTOLARI 10 DAKKA İÇİNDE GELİCEK
    Evet arkadaşlar devam ediyoruz 3 gün önce ton balıgı yüzünden zehirlendim civa yüzünden.
    Ama fark ettigim şu ki vucüt estrojen(kadınlık hormonu) i nezaman ton balıgı yesem salgılıyor.
    Nasıl anladım?
    Jinekomasti 4 gün önce b*m marketinden tavuk aldım birde o gün ton balıgı yiynce tekrardan baş gösterdi yani etlerle alakalı birşey mesela bir fotograf daha atıyorum orda jino hiç yok yani bunun bir çözümü var birşeyleri hayatımızdan çıkarınca düzeliyor birçok benim gibi yaşı küçük (16) arkadaşlarım korkuyor endişelenmeyin dikkat edin.
    Peki Proteini napacagız?
    Arkadaşlar tabiki hepimizin imkanı farklı. imkanı olan kırmızı et tüketsin derim ama ben ögrenciyim ve okumak ve spor yapmak zordur beslenmede pahalıdır ucuz degil yani bilirsiniz. ben A 10* isimli marketten alıyorum sıkıntı olmasın diye kapadım biliyorsunuzdur marketi yani korkulacak birşey yok bende nolvadex kullanmayı düşünüyorum steroid kullanlarlarda etkili olmuş bizdede olur diye düşünüyorum.
    Bilen arkadaşlar gelin tartışalım

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 26 Kasım 2016
    bodykazm bunu beğendi.
  2. Polat4568

Polat4568 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar bugün hastaneye gidicem sonuçları yazarim

3. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Vücudunda ki değişiklik östrojen kaynaklı olabilir fakat yediğin ton balığının bu denli östrojen arttırması pek mantıklı gelmedi bana. Erkeklerde testesteron ile östrojen hormonu belli bir seviyede bulunur. Yaş ilerledikçe bu seviyelerde değişiklik olur. En basit anlatımla 10 birimden 9 u testesteron ise 1 i östrojendir.9 birim testesteron varken östrojenin 2 ye çıkamaz mesela , Testesteron hormonun düşmeden östrojen artmaz. Ki yediklerinle bunu başarabilmen bence imkansız. Ayrıca sende jinekomasti de yok gibi duruyor ama git doktor ile bir görüş , kafan rahatlasın.

4. Polat4568

Polat4568 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Elleyince duzeliyor bugün gidemedim devlet hastanesinde doktor gitmiş şaşırmamak gerek ama..

5. ScaryenD

ScaryenD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bilgilerinize bırkaç şey eklemek isterim testo ve ost hormonu vucutta her sey gıbı dengelıdır dogru orantıda calısıyor testo arttıgı zaman ost da artar kı vucudumuz bunu dengeleyebılsın kırmızı et beyaz et balık sut testo arttırımını tetıkledıgı bılımsel olarak kanıtlanmıstır buradan cıkarım yapabılırsınız saygılar :)
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Temmuz 2017 ---
    Bilgilerinize bırkaç şey eklemek isterim testo ve ost hormonu vucutta her sey gıbı dengelıdır dogru orantıda calısıyor testo arttıgı zaman ost da artar kı vucudumuz bunu dengeleyebılsın kırmızı et beyaz et balık sut testo arttırımını tetıkledıgı bılımsel olarak kanıtlanmıstır buradan cıkarım yapabılırsınız saygılar :)

Sayfayı Paylaş