devlet hastahanesinde liposuction ile göğüsleri düzeltme (jinekomasti )

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve opeh tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    selam arkadaşlar bu gün manisadevlet hastahanesine gittik durumu anlattık muayene oldum ameliyat şart dedi doktor ama ellerinde liposuction aleti yokmuş , ve devlet ile anlaşmalı celalbayer üni.hastahanesine yönlendirdiler orada da aynısını dedi doktor fakat estetiğe girer 1500 tl tutar bu ameliyat dedi , bende devlette ücretsiz yapılabildiğini söyledim (yapanlar var) doktor da manisa devlet hastahanesinde liposuction aleti olsaydı orada üctersiz yaptırabilirdin, bi de büyük şehirleri araştır istanbul izmir gibi yerlerde belki yaptırabilirsin dediler,
    devlette böyle amaliyat yaptırmış arkadaşlarımız yardımcı olursa , ist. izmir de oturan arkadaşlar devlette böyle bir şey oluyor mu bi yardımcı olursanız sevinirim .
    ameliyatı şehir farketmez olmam lazım
    şimdiden teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:14 ----------

ekşi sözlükte böyle bir şey okudum bu ameliyat hakkında sizce genel cerrahi işi çözer mi ? ben plastik cerrahiye gitmiştim
    '' yurdumun hastanelerinde ameliyatı, servisten servise değişen meblağlarda ücretle yapılan hastalıktır. şöyle ki aynı devlet hastanesinde plastik cerrahiye başvurursanız 1500-2500 tl ücret istenirken, genel cerrahiye müracat ederseniz beş para ödemeden olabilirsiniz.''

2. ProjectX

ProjectX Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    yapmıyorlar kardeşim istanbulda oturuyorum 2 tane hastaneye gittim. Hep bahaneler testlerde çıktı jinekomasti olduğu ama adamların hep bir bahaneleri var yok yaşın daha ufak 21 yaşında olman lazım vs. vs. en iyisi özelde yaptırmak ben özelde yaptırıcam

opeh bunu beğendi.
  3. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    hmm tamamdır anladım teşekkürler , yani 1500 tl yi gözden çıkarmak gerekiyor .
    ben bi 3 bi tl biriktirip başlamışken ful vücudu yaptırmayı düşünüyorum , sarkıkları aldıracam + liposuction

4. mrtizmrr

mrtizmrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben izmirde dr ulvi günere 13 ay önce 4500 tl jinekomasti ameliyatı oldum fakat sonuç berbat meme dokusuyla beraber yağ vardı vaser lipo yöntemiyle her ikisinide yakıp alacagını söyledi yabancı sitelerde arastırdım o aletle sadece yağ yakılıyormuş ben üstüne basa basa sordum meme dokusu gidecekmi diye ulvi günerde tabikide dedi her defasında fakat halen jinekomasti sorunum devam ediyor yağlar biraz gitti ama sert meme dokusu olduğu için eskisi gibi problemim. eğer meme dokusunda sertlik varsa liposection falan olmayın kesi yaptırmadan gitmez o sert doku ve en önemlisi işi bilen ehli bir doktora gitmek kesinlikle. Dr ulvi günerden öncede yaklaşık 5 sene önce dr tolgahan alpaydına liposection yontemiyle ameliyat olmuştum sert doku o zamanda gitmemişti sert doku varsa kesinlikle kesi şart.Araştırdığım kadarıyla okudugum yorumlara göre izmirde en iyi jinekomasti yapan doktor ufuk bilkay ekimde tekrar ona ameliyat olmayı düsüşünüyorum olduktan sonra tekrar yorum yazıcam.

5. Hüseyin2707

Hüseyin2707 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Rez alayim bende kasimda olacağım

Sayfayı Paylaş