Destek Ürün Karmaşası

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Dupondii tarafından 26 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Dupondii

Dupondii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhabalar
    Yaklaşık 7 aydır düzenli olarak spor yapıyorum. Bu aşamada yediklerime de bir miktar dikkat ettim. 131 kilodan 117 ( Boy 180 ) kiloya kadar geriledim. Bu aşamada thermo etkili karnitin ve düzensiz olarak CLA kullandım. Ancak yaklaşık 2 aydır kilo vermem durdu. Suplementlere devam etmiyorum. Ancak bu aşamada yediklerime biraz daha dikkat etmem gerekiyor. Takviye olarak da yağ yakıcı destek ürünlerinden birini almak istiyorum. Lipo 6 ya da Hydoxcut olabbilir. Fakat bu ürünlerin belli bir kilo üzerindekilerin kullanmasını doğru bulmayanlar var. Bildiğim kadarı ile her hangi bir rahatsızlığım yok. Ancak ne yapmam gerektiği konusunda sıkıntılarım var. Göbek bölgesinde büyük miktarda yağlanma var. Bunu eritmem gerek.

Sizce karnitin ( thermo etkili ) ve CLA ikilisine devam mı etmeliyim. Yoksa karnitin içeren yukarıda örneklerini verdiğim yağ yakıcıları denemem de sağlık sorunları yaşarmıyım.

Sayfayı Paylaş