Derya Büyükuncu fiziği

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Dndr tarafından 4 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    dostum sakin!!!

2. xtrafrozen

xtrafrozen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Kaslar şişmiş ve yumusak mı oluyor yani? :)

3. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    bilende konuşuyor bilmeyende..beyler hiç muhattap olmayın..deryanın kolu 45 cm filan yoktur sadece define olduğu için kol iyi duruyor..diğer bir husus senin o yumuşak dediğin kollar 150-200 kg pressliyorlar küçümsemek maksadıyla söylemiyorum ama senin o çok övdüğün tenisçiler kaç basıyor merak ettim.kas kütlesi fazla olan insan çabuk yorulur zaten biz antrenmanlarımızda genelde 6-7-8 tekrar gibi hacim ve/veya güç antrenmanlarını benimsemiyormuyuz..kondisyon yetersiz olabiliyor bazen kardio ilede biraz eksik giderilebilir...

4. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Tenisçiler kaç basıyor demişsin, onlar çok güçlüdür buna emin ol ayrıca gerçek sporcu onlardır 200 kilo basanlar her gün protein yiyenler değil, bu sağlıksız bir şey çünkü.

Eğer fitness tarzı ve sporcu gibi besleneceksen her şeyden yiyeceksin çikolata, yağlı ve hamur işi dışında... Ama her sabah 4 yumurta beyazı falan gereksiz şeyler. Tenisçiler, basketbolcular kondüsyon olarak çok daha iyidir o vücutçulardan.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Deryanın kolları en fazla olsun olsunda 40 cm dir birde vücut geliştirmeciler gerçek sporculardır bir tennisçide bir yüzücüde hiçbir sporcuyu küçümsememek gerekli vg sitesine üye olup vgcileri gerçek sporcu değildir demek büyük ayıptır eminim ki şu forumun önemli konularını hiç okumamışsındır zaten mesajlarından belli

ammun bunu beğendi.
  6. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşın yaş 14 fazla dikkate almaya ve polemiğe girmeye gerek yok diye düşünüyorum..

7. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    çok yakından tanıdıgım isim 1.92 boy 90 civarı kilo var ve hiçbir body gibi antreman yapmamış .sadece en çaresiz anlarında sınav çektigini duydum onun dışında butun vucudu yüzme ile inşa olmuştur.yüzücü oldugu için kolları fazla olmaz çünkü kolları hep çalıştıgı için hacim olmaz özellikle triceps kasları için geçerlidir.

8. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    kilosu inmiştir bence 80 filan olmuştur heralde:d

Sayfayı Paylaş