Dertlıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ferodulger tarafından 5 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ferodulger

ferodulger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhabalar:D dedıgım gıbı derdım delırtıo benı sorunum goguslerım.. yağlı ve nefret edıorum aynı bır kız gıbı gobegım bıle daha kucuk 1.89boyundayım 89kiloyum 17yasındayım derdımı anlatayım ben gecen seneden berı sıkayetcıyım o zaman dıet yaptım ve hergun 30dk kosmusttum bır 10cm erıttım ondan sonra hıc ama hıc bırsey yapmadım taki yazın ortalarına dogru goguslerım gene buyumustu 3cm felan bende su topuna yazıldım iyi güzel hersey ama bır sorunum wardı okul okulum oldugu ıcın 6da kalkıp 5e kadar okuldayım sutopu ıdmanları 9baslayıp 11e kadar 2.antremanlar anca onlara gıdebılırdım ama evıme ters oldugu ıcın bıraktım su 1aydır arastırma ıcındeım goguslerı nasıl kucultme felan yememe her zaman dıkkat ettım ama tek sorunum yedım yedım oturdum o yuzden gene bu problemleyım yanı kısacası sız bana degınkı kardeşim sen amuda kalkarak koşcan yanı ne dersenız ne dersenız yapıcagım sadece şunu erıtelım ve kas olsun tek ıstedıgım su sızden yardımlarını beklıorum body salonu dersenız yazılırım evde yap dersenız yaparım dışarda koş dersenız koşarım herseye uyarım (forum kurallarına uymadıysam admınlerımden ozur dılerım)

2. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    herhangi bir spor salonuna yazılma şansın varsa yazıl ve hocanın tavsiyeleri doğrultusunda kas kazanmak adına calısma ve beslenme düzenlemeye calıs
    yazdıkların sanıyorum heyecandan o kadar karmasıkki mevzuyu anlayamadım..
    mümkünse salona git bu bir
    değilse evde calıs ki anladığım kadarıyla mümkün
    hocana teslim ol ,ilk etapta sonra gel buraya hocan program ne verdi yaz bakalım görelim
    tavsiyelerde bulunalım kas oranın düşükse göğsün yağ olacaktır dolayısıyla toparlamak calıstıktan sonra mümkün

3. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    İlk işin kardiyo yapmak.Antreman önceleri ve sonraları 20-30dk lık kardiyo senin işini çözücektir.Antremana başlamadan 15dk hızlı tempo yuryus 5dk hafif tempo koşu daha daha sonra VG antremanın ve antreman bitimi 30dklık bir kardiyo daha.20dk hızlı yuruyus 10dk hafif tempo kosu.

Admin1 bunu beğendi.
  4. ferodulger

ferodulger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dedıklerınızı denıyıcegım teşekkürler

Admin1 bunu beğendi.
  5. ferodulger

ferodulger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben gıttım body salonuna hoca bana dedıkı kardesım senın sornun yok senın sorunu yag diet yap koş fazla kılodan kurtul gel buraya bb başla dedı boşuna para werırsın dedı dısardada koşabılırsın dedı bende hocayı dınleyerek dıyet yaparak hergun kosucam sızce ?? bunumu uygulayım

6. ennouncer

ennouncer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    20 şer tane 3 set halinde şınav çekmeye çalış.1 ayda farkı görürsün.

7. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    yuh 17 yaşında nasıl 1.89 boy oluyor ne içtin ne yaptın:D

8. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Sen aslında yapman gerekeni daha önce yapmışsın. Sonuçta almışsın ama devam etmemişsin. Kilo vermek zor bir iş değil, hatta disiplin çerçevesinde yapılırsa gayet kolay sayılabilir. Bence de önce git bi salona aklına yatarsa yazıl. Yok bana gelmez diyosan evde çalışmak için ağırlıklar alabilirsin. Cardio için zaten sokaklar yeterlidir. Kolay gelsin, Allah gönlüne göre versin.

Admin1 bunu beğendi.
  9. ferodulger

ferodulger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    agırlıklarım var o problem deıl boyumun nedenını bende bılmıom neden ole:D cok uzunum ya yazılabılırım ama evde şınav ve koşarak daha iyi gıbı geldı hocada dedı bosuna para werırsın gelme hıc kılo wer sonra burda duzenlı guzel program ayarlarım ben sana dedı hergun kosucam:D ya şınavda bellı olmuo bazen 10tane bazn 15 tane cekebılıom hıc ama hıc bellı olmuo duzenlı hergun cekıorum ama

Sayfayı Paylaş