Ders calisirken yenilesi ve icilesi seyler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Blues tarafından 2 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Spora baslamadan once ders calistigim zamanlarda surekli kahve, sigara cikolata, patates cipsi vs. tuketiyordum. Su anda yuksek lisans teziyle ugrasmaktayim. Yogun olarak makale okuma ve yazma sürecindeyim. Dolayisiyla sekerin de dusmesinden olsa gerek ciddi olarak abur cubur istegiyle yanip tutusuyorum. Fakat ozellikle cabuk yaglanma problemim oldugundan bu urunlerden uzak durmam gerekiyor. Tabii sigarayi hesaba katmiyorum bile, cok ozel zamanlar haric sigaraya uzak duruyorum artik.
    Bu yuzden geriye sadece su, cay,kahve soda falan kaliyor. Sizin bu konuda ek bir oneriniz var mi? Yogun calismadan dolayi biraz cikolata yeme hakkini kendimde goreyim mi? Ya da biraz kuruyemis? Aslinda meyva da var ama o da kilo aldiriyor sonucta. :(

2. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bence meyva yemen yada kucuk bır parca cıkolata yemen sorun olusturmaz ama tabı kucuk bır parca meyvaya gelıncede ornegın 1 elmayı kucuk kare seklınde dograrsan atıstırmalık bır besın olabılır bence 1 meyvenın gunluk kalorı hesabına pek bır getırısı olmaz

3. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben birkaç gündür sütün içine yulaf koyup öyle yemeye başladım. Çok da hoş birşey. :)

Sayfayı Paylaş