Deride sarkma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve deepsilent007 tarafından 30 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deepsilent007

deepsilent007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler. Ben 15 yaşındayım. Lise 1'e gidiyorum. Liseye başladığımda yaklaşık 112 kiloydum yaklaşık 4 ay içinde 93 kiloya düştüm ve diyet yapmaya hala devam ediyorum. Cildimde belirli bi ölçüde küçülme oldu. Fakat benim hedefim 82 kiloya kadar düşmek. Boyum da 1.81. Düzenli süt tüketimi,ergenlik döneminde oluşumdan dolayı daha da uzayacağımı düşünüyorum.

Konunun amacına gelirsek; yaklaşık bi 30 kilo vermek hedefimdi ve yavaş yavaş hedefime ulaşıyorum. ;Doğal olarak deri sarkmaları olucak. Bunları nasıl önleyebilirim?

Ek olarak bol miktarda su tüketiyorum. Kısıtlı zamandan dolayı evde leslie sansone 3 mile'lık yürüme programını uyguluyorum. Yani evde 40-45 dakika yürüyüş yapıyorum.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    süt yerine yogurt peynır tuketsen daha ıyı olur sutun kalsıyumu emilimi yavaş

sadece dıyet yaparakmı kılo verıyorsun? yoksa spor ve dıyet yaparakmı?

3. deepsilent007

deepsilent007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şöyle açıklıyayım. Şu videodaki gibi hareketler yapıyorum ev içinde. 45 dakika boyunca. Bir de okula yürüme mesafesi işte. 15 dakika gidiş 15 dakika geliş yokuşlu yol. Tüm gün yaptığım hareket bu kadar.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    o okuldan eve evden okula yurumesı kardıo saıylmaz

kılo vermek ıcın kardıo ekleyın programa o vıdeodakı harketlerıde ıstersenız kardıonun arkasından yapın ama 45 dk fazla kısaltabılırsınız

5. deepsilent007

deepsilent007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki evde kardio yapılabilir mi? Birde dumbell almayı düşünüyorum. Göğüste, göbekte felan sarkma var. Dumbell ın bi yararı olur mu ? Kaçar kiloluk almalıyım?

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yağ yakmak için yüksek kalp atış hızında, yavaş tempoda ve sürekli olarak yapılan egzersize kardiyovasküler ya da kısaltılmış olarak kardiyo denir. 30 dakika boyunca durmaksızın yapılan koşu, bisiklet, yüzme ve kürek en popüler kardiyo egzersizlerdir.

evde dambıl ıle çalışma programı var sıtee onu yapabılırsın ama öncelıgın kardıo olsun dılersen
    1 gun karıdo 1 gun evde dambıl çalış ama sua aşamada sana en gereklı şey kardıo

7. deepsilent007

deepsilent007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim :)

8. ^Bakkal*Gazi^

^Bakkal*Gazi^ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muhtemelen Çok Hızlı Kilo verdiğin için derinde sarkma meydana gelmiş :) Merak etme düzgün 1 spor ile 4-5 ay içinde o sarklamar gidicektir... Sarkmaların yanında derinde çatlaklıklarda oluştu mu peki ?

9. deepsilent007

deepsilent007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önceden göbeğin altında çatlaklar vardı. Kilo verikten sonra yeni bir çatlama görmedim

Sayfayı Paylaş