deride çatlak (lütfen yardım)

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve rencüz tarafından 15 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. rencüz

rencüz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar durumu şöyle anlatmaya çalışacağım
    2 sene öncesinden spora başlayıp adam akıllı 5 ay çalıştım ısınmasıyla yavaş yavaş ağırlık artırmasıyla her şeyi yaptım. fakat ondan sonra çok bozdum 1 ay bıraktım 2 ay gittim, 2 ay bıraktım 1 ay gittim vs sürdü bu.. sonra 6 7 ay tam bıraktım ayda bir gittiğim oluyordu çok çöktüğümü hissettiğimde. ama ağırlıkları sadece 5er kilo düşürdüm. bazılarını aynı kiloyla yaptım hep. neyse 1 2 aydır zorlaya zorlaya yemek yiyorum kilo alabilmek için, işe yaradı Allaha şükür 6 7 kilo aldım 76 77oldum(boy 184) tam zamanı dedim niyetlendim sınav falan da yok artık başlayacam dedim 2 haftadır düzenli gidiyorum, 3dakika ip ve temel ısınma hareketlerini yapıp giriyorum derken omuz ve bicepsin birleştiği yerde tırnak batmış gibi yana yana kızarıklık omuzumda bir tane koltukaltı tarafında da bir tane gördüm. arkadaşlara gösterdim çatlak krem sür falan dediler de emin olamadım doktora da gidecem yarın merak ettiğim şu spora nasıl devam edeceğim ben? artmalarını kesinlikle istemiyorum ısınma, hafif ağırlıklarla başlama falan hepsini yapabilirim yardımcı olabilir misiniz lütfen. yaş 18

Sayfayı Paylaş