Deri sarkmaları için özel antreman ve krem önerıler.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mehmetanil tarafından 30 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Öncelıkle sayın admınlerım tum forumdakı konuları okudum ancak gereklı cevapları bulamadıgım ıcın baslıgı acmak zorunda kaldım.

Ben sımdı cok hızlı kılo verıyordum hersey normaldı ancak bu yag oranı ıyıce dusunce vucutta kollar ve bacaklarda cok az olmakla bırlıkte esas alt karın karın ve gögus uclarında dersı sarklamaları oldu alt karın harcı dıger yerler elımle cekmeden bellı olmuyor ancak alt karın cok kötu duruyor:S bunun ıcın derının kılo verme hızını yakalaması gereken bellı bır zaman var bununda farkındayım ancak bu arada hacım antremanının yanında bu sarklamanın önlenmesı için özel bır antreman seklı varmı. ve krem jel tarzı ınternette satılan urunlerın boır faydası olurmu faydası mınımum olsa bıle bılgılendırırsenız memnun olurum. zaman ayırıp okuyacak ve yardım edecek arkadaslara sımdıden tesekkurler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ozelden de soyledigim gibi krem vs yok ne yazik ki, kilo verme hizini dusurup kas kutlesi insa ettikce goruntu duzelecektir. Hafta iki kez saglam ABS idmani yapmani tavsiye ederim.

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    haklısın abı ben konuyu actım paylasım yapayım dıye :)
    ibrahın abının bana önerdıgı antreman vıdeo seklınde cokta guzel yapılısı tam olarak bellı

https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

ınsallah aynı sorundan muzdarıp olanlara yardımcı olur

4. brhmcr

brhmcr Guest

Sunu soyliyeyim abs icinde farkli yolalra gitmekte yarar var ornegin haftada bir bu yapilip haftada bir mekik, hanging raise , obligue (roman sehpada) calismasina agirlik eklenerek gidilebilir.

Bu sarkma icin zaman+beslenme+idman lazim.

Kilo kaybetmeyi amaclayan uyeler kas hacmi arttirma yoluna gitmediklerinde sikca basa geliyor. En guzeli sabir ile cardio + agirlik idmani ile yapilan guzel beslenme ile kas kutlesi yaratarak yag yakmaya giden yoldur. # ayda alinacak yol 9 ayda alinsada hem metabolizma hizi artar hemde gelecege yatirim yapilmis olur.Boylece diet bozsak bile hemen kilo almayiz aksi takdirde geri donme etkisi cok hizli olacaktir.

5. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    mehmetanil senin bu deri sarkması düşük karb alıp kas kaybı yaşamandan dolayı olmuş olabilir

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    yok kas kaybı az ama karbo alımım cıdden cok dusuk hatta yok denecek kadar az yanı. ama ben epey bır verdım yanı 46 cıvarı 4 5 ayda :D

7. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    4-5 ayda 46 kilo vermek çok iyi bir başarı..
    söz konusu deri sarkmalarını önleyecek tıbbi bir krem vs yok. çatlakları önlersin ama hızlı verilen kilolardan kalma sarkıt deri tabakasını yalnızca ameliyatla aldırabilirsin. özelden yazarsan sana daha ayrıntılı bilgi veririm.

kiss ve sabrewolf bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş