deri inceltme

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve haydar_215 tarafından 2 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. haydar_215

haydar_215 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şimdiden özür dilerim eğer daha önce böle bi başlık açıldıysa.
    arattım ama bulamadım bende açıym dedim.
    sadede geliym arkadaşlar benim derim çok kalın eş... derisi denir ya o cinsten bu havalarda antremanda 2 tane kazak giyiyorum anca terliyorum baya terliyorum ama derim bi türlü incelmiyo.bunu nasıl inceltebilirm ustalarımdan abilerimden yardım bekliyorum.artık damarlı olmak istiyorummmmmmmm...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    diet yaparak derini inceltebilirsin,bununla ilgili bir cok başlik var biraz onlari oku.

3. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Kilo verdikçe incelecektir fazla dert etme.;)

4. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Cla dıebılırım..Bı hocam derı ınceltır demıstı bana bende etkısını gormedım degıl hanı..

5. yeniyeni

yeniyeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben uzun zamandır bu sorunun cevabını arıyorrum inanki ama bi türlü bulamadım eyer deri incelttme çaresi bulduysan bana da yazarsan çoooooookkkk memnun olurum kardeşim inanki çook ihtiyacım var ama ben yüzüm için kullanacam yüzümde çok leke yara izi var eyer yara olmayan yerleri incelte bilirsem yara olan yer seviyesine gelir ozman eşitlenir benimde derdim bu e mail adresim [email protected] yardımcı olursanız sevinirim

6. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    deri inceltmek için diet tavsiy etmişsiniz ama , diet yaparsak kas kütleside azalmazmı,
    bende şuan 12 kg yağ , 70 kg kemikli kas var geri kalanıda sıvı.
    Diete başlarsak , zarzor inşa ettiğimiz kaslar da gider, yani bi yandan yağ yakıp biyandan kas yapma çabamız boşa gitmiş olmazmı,
    bence daha değişik yolları olmalı, mesela az kilo ile çok tekrar ben yüzlerce kez denedim bu yöntemi ama bende fazla işe yaramadı, başka bi yöntem varsa tecrübeli arkadaşlarımızın bilgilendirmesini istiyoruz
    kolay gelsin.

7. Maxpow

Maxpow Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bi yandan kilo verip bi yandan kas geliştirmenin zor ama mümkün oldugu forumlarda çok konuşuldu.Ki ben şuan uyguluyorum işliyoda beden ölçülerim ve yağım azalırken kaslarim biraz biraz artıyo yani kaybetmiyorum.Biraz göz atabilirsin

8. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    tamam bende zaten öyle olmaz demiyorum, en basiti bende 118 kg iken 40 küsür kg yağ vardı şimdi 12 kg yağ kaldı kas kilomda 70 kg ye çıktı, yani ikisi bi arada oluyor
    ama bizi tek sorunumuz çatlaklar +sarkmalar ve deri kalınlığı
    benim gibi 34 küsür kg vermiş arkadaşlarım çok , kiloları verdik tamam eyvallah da bu deri kalınlığı vs. dertoldu şimdide .
    bunların üstesinden gelebilmemiz lazım

9. Maxpow

Maxpow Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende 32 kilo verdim aynı dertler bendede var ama çatlaklari dövmeyle kapattırmayi düşünüyorum derimde inceliyo yavaş yavaş şıkılaşıyo

10. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    İnsulin direnci ile, ve yetersiz yağ ve protein tüketimi ile büyük ilgisisi var sorunlarınızın. Nasıl beslendiğinizi paylaşırmısınız.

11. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    eskiden kalma sarkık derisi ancak ameliyat yoluyla gerginleştirebilirsiniz eğer 2 sene içinde gitmiyorsa ...

12. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    ben şahsen son 1 yıldır düzenli olarak protein ağırlıklı besleniyorum, yağ,tuz basit şekerden uzak duruyorum,
    bu sarkan derinin altına biraz da kas inşa etmek için amino 2700 e başladım,
    ama yinede sarkmaların ,çatlakların ve kalın derinin geçeceğini sanmıyorum, 8 ay oldu bakalım 2yıl içinde gitmezse ameliyat olacam
    yoksa çok kötü bi görüntü cidden tamam 34 kg verdim ama bu sarkmalar başa dert oldu bukez
    zar zor inşa ettiğimiz kaslar sıfır derecesinde gözükmüyor, + çatlaklar zaten almış başını gitmiş .. off off zayıf olan kilo alamamaktan , şişman olan kilolardan sarkmalardan şikayetçi .. inşallah herkez derdinin dermanını bulur.
    biz azimle uğraşıyoruz , inşallah olur.

13. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    bende 42 kılo verdim ama ne catlagım nede sarkmam var

14. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    şanslısın ozaman , bizdeki çatlakların vs. olması gayet doğal, çünkü yıllarca içine yağ ata ata deriyi mahfettik , şimdide toparlamak için çabalıyoruz
    biride çıksa ,şöyle yapmalısınız deriyi inceltmek için dese, tavsiye verse
    tavsiyelerine uyarız...
    kimse bi tavsiyede bulunmamış

15. Kaka'22

Kaka'22 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar benimde bu deri kalınlığı yüzünden karın kaslarım belirgin değil

16. white-21

white-21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    emre
    Yer:
    istanbul
    peki ne yapmak lazım????

17. umutn

umutn Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Bu deri kalınlığı sanırımö yüksek yağ kitlesi ile 100'lü kiloları görmüş daha sonra diyet ve sporla beraber normal insan kilo aralığına gelmiş olan tüm herkeste mevcut olan bir sorun... Öncelikle işe geçmişteki beslenme yanlışlarını yapmayarak başlamalıyız, nedir bunlar ? Aşırı basit şeker tüketimi ve aşırı kızartma türevleri, fastfood vb yemekler... Öncelikle yağlardan korkmamız gerekiyor, yağlar sadece A,D,E,K vitaminlerinin vücutta kullanılabilir hale gelmesini değil aynı zamanda testesteron hormonununda tetiklenmesini sağlar, testesteron hepimizin bildiği üzere yağ yakıcı ve kas yapıcı erkeklik hormonudur, bu hormonu iyi değerlendirmemiz gerekir... Unutmama gerekir ki en iyi yağ yakıcı kaslarımızdır... Varolan kas kütlemizi zaman içinde arttırmamız gerekliki boşalan derideki yerleri doldurabilelim ve sıkı görüntüyü sağlıyabilelim, bu iş tamamen sabır işidir diyorum, hemen hemen hepimizin hayali olan 6 packs'leri görünür kılmak için öncelikle kas kütlemizi arttırmamız gerekir daha sonra sıkılaşan deri ile birlikte görüntü çok daha göze hoş gelecektir, ancak dediğim gibi mucize beklememek gerekir, keza yılların bilnçsizce beslenme ve sporsuz hayatının mutlaka bir faturası olacaktır, şuanda yaptıklarımız o faturayı biraz daha aşağıya çekmeye çalışmaktır, kim bilir çok çabalar ve emek harcarsak sabırlı olursak sonunda belkide borçlu olan değil, kazançlı çıkan biz oluruz, iyi çalışmalar herkese ...

cihadd13, interramcho, rodenward ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    teşekkürler, yazdığınızın çoğunu uyguluyorum
    fakat, antreman esnasında extra yapmamız gereken bişey varmı acaba, mesela
    az kilo ile çok tekrar önermişlerdi 2-3 ay denedim derim incelmedi,
    buna benzer sizin farklı bi tavsiyeniz olabilirmi

19. umutn

umutn Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    @opeh

Çatlaklar mevcutsa o bölgedeki deriyi biraz yumuşatma ve en azından kötü görüntüyü bir nebzede olsa tolere edebilmek için yumuşatıcı kremleri kullanabilirsiniz, öncelikle sarkma olan kısımlar genellikle karın bölgesinden bahsediyoruz sanırım, karın kaslarının gelişmesine çok önem vermeliyiz böylelikle boşalan derinin altını kaslarla doldurarak çok daha güzel bir görüntüye sahip olabiliriz , dediğim gibi defarmasyonları minimize etmek çok kolay olmayan bir hayli vakit isteyen bir yol olacak bizim için ama geçen yıllar içinde büyük bir kısmını yok edeceğimize inanıyorum ...

20. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    tamamdır çok sağol, ben mide hareketlerine çok özen gösteriyorum twist +1000 cranch+200 70 kg ile tam mekik +100 alt karın vs. vs.
    her antreman bolca yapıyorum tam 8 aydır
    fakat sarkmalarım olduğu için elleyince gözüküyor, dışarıdan bakılınca gözükmüyor
    yağ oranım 12 kg ye inmesine rağmen hala göbekliymişim gibi duruyor.
    ama azimle devam ediyorum inş. 3-4 yıl boyunca hard çalışıp azimle devam etmeyi düşünüyorum , sondrasında ya düzenli 1 saat salona giderim oda olmazsa eve set alırım ,öyle ama 3-4 yıl hard çalışmayı sürdüreceğim
    önerilerin çin sağol inş. zamana yayarak üstesinden gelebilriz
    iyi bayramlar

Sayfayı Paylaş