Deri altı yag yakımı ve beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SuleymanCoskn tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SuleymanCoskn

SuleymanCoskn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 aydır fitness yapıyorum.ve göbek derimi inceltmek istiyorum boyum 1.83 kilom 73 vucudumun yag oranı %12 beni en çok rahatsız eden göbek bölgesindeki yaglar . Çok göze batmıyor ama karın kaslarımın görünmesini engelliyor. Yag yakıcı alıp antreman öncesi 15 dk cardio yapıcam sizce nasıl olur? tabi yag yakıcı alıp cardio yapmakla bitmiyor güzel bi beslenme programı lazım bunun için sizden fikir almak istiyorum bunun dışında kullandıgım ilaçlarıda size söylemek istiyorum
    Nox2,unversial amino 2700,multipower whey protein
    Bunları kullanıyorum nox2 ve 3 tablet amino spor öncesi spor sonrası 3 tablet amino 30 dk sonra whey protein içiyorum.

2. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yağ yakmak kas alımını azaltır o yüzden ilk olarak kas kütlesi al yağı kafana takma. Sonrada iyi bir diyetle bütün yağlardan kurtul

3. SuleymanCoskn

SuleymanCoskn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle verdigin bilgi için teşekkür ederim. Daha erken yag yakmak için yani beslenmemede hiç dikkat edemiyorum bide önerebilicegin beslenme programı varmı

4. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    İnternette mutlaka Aliyar hocanın yeni başlayanlar için beslenme programını duymuşsundur onda yumurta miktarını arttrır. kurabiye yerine 1 kase kepekli makarna yada herhangi tahıl.bide spor sonrası supplement kullanıyosan onu ekle.Bu kadar gerisi aynı kalsın

Sayfayı Paylaş