deri çatlakları

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve saydam tarafından 17 Ekim 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    arkadaşlar, merak ettim geçen gün bir arkadaşın vucudunu gördüm normal bir sporcu vucudu vardı,vucudunda aşırı bir kas yogunlugu yoktu.ama koltuk altından gögüsüne dogru büyük çatlaklar vardı yan yana 4-5 geniş çizgi ve çok rahat uzakdan bile gözle görülüyordu.ama dedigim gibi ne büyük kanatları nede büyük gögüsleri vardı.kendisine neden diye sordugum da da 3-4 sene önce body çalışırken hızlı gelişmekden oldu dedi.geçmiş dönem de de steroid de hiç kullanmadıgını söyledi.evet benimde bicepsin üst tarafların da çatlak var ama ancak 5 cm yaklaşırsan göre bilyorsun uzakdan göremezsin,onunki ile mukayese bile edilmez ve onun kinin yanında çatlak bile denmez.benim sormak istedigim steroid kullanmayan kişilerde böyle büyük çatlak olur mu?

2. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hiç birşey kullanmadım ama bendede catlak var. Bicepslerimin on omuzlarıma dogru olan kısmında ve tricepslerimin arka kısmında biraz catlak var. Spora başladıgımda kıloluydum bende sonra kılo verdim ondanda olabilir.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    arkadaşlar benim dedigim hem geniş hemde içi kırmızı ve uzun çatlaklar

4. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    oncelerı kırmızı olur dıye bılıyorum zaten.

5. creatin

creatin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    20
    Yer:
    Alger
    abi bence catlaklar cok hos duruyo, yani ben seviyorum:) hele ozellikle omuzla biceps arasindakı yerde olunca tam sekil hesabi oluyo ya :D

Kaslı imam bunu beğendi.
  6. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar deridedik çatlaklarının nedeni 1 incisi kas büyümesi 2 bazı insanların derileri ince olduhu için kas büyüyünce çatlar bunu gidermek için anteraman öncesi ve sonrası vazelin sürün ondan sonra 1 kaç ay sonra solarium ma girin hiç bişeyyiniz kalmaz tabi solariumma girilecek diye bir kahide yokkkkkkkk :D :D :lol:

kiraly ve FasT bunu beğendi.
  7. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Bu KALICI catlaklarin sebebi kaslariniz hizla buyurken onu cevreleyen deri tabakasinin bu hiza yetisemeyip gerilmesi ve catlamasidir. Ve kalicidir....
    Bunu onlemenin yolu duzenli sekilde E vitamini almaktan gecer.....Boyle bir catlak baslangici varsa ozellikle koltuk altinizdan pectoral bolge arasindaki kisma e vit ihtiva eden kren surun ve oral yolla hergun E vit alin....

kiraly bunu beğendi.
  8. Guest

Guest Guest

Bu kalıtsal bi olay. Bazıları kısa sürede hacim yapar ama derisine bişey olmaz. Kurtuluşu yok. Fazla kafaya takmamaya çalışın. Zaten rengi zamanla soluyor.

9. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    $u bahsettiğiniz kremlerin isimleri neler? nerdenbulurm.

10. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet bende de saydam'ın çatlakları gibi çatlaklar var. Biceps'imin üstünde, body yapmaya başladıktan sonra ortaya çıktı yalnız bunlar. Bacaklarımda da var, ama bu genetik gibi bizde, babamda amcamda falan da var, ama benimki herhalde gelişmeden kaynaklanıyor. Gerçi onlarınki bacaklarda, ama benim bicepsimde ve daha başka yerlerde de var. Evet biraz karizma duruyor aslında :p

11. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    arkadaslar o catlaklardan bendede olustu once kırmızı sekıl aldı sonrada bayazımsı oldu acaba lazer ıle tedavı olsam ne kadar yararlı olur yanı tekrar olma ıhtımalı varmı?

12. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    biri $u kremleri sölese ne gzl olur. sadece isim

13. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0

Lierac
    Phytolastil Ampul20 ampul-5 ml
    Deri dokularının yeniden onarımı ve varolan çatlak izlerinin tedavisinde kullanılan çok etkili bir üründür.
    Liste Fiyatı: 83,00 YTL
    İndirimli Fiyatı : 78,00 YTL (78.000.000 TL) <<< xxxxx

% 80 aktif içerikli konsantrasyona sahip olan Phytolastil ampul,deri dokularının yeniden onarımı ve varolan çatlak izlerinin tedavisinde kullanılan çok etkili bir üründür.
    Protein dokusunun üretiminden sorumlu fibroblast hücrelerini aktive ederek derinin tedavisini ve düzgünleşmesini sağlar.
    25 gün içinde çatlak izlerinin renginde,genişliğinde ve derinliğinde gözle görülür iyileşmeler meydana gelir.Toplam tedavi süresi 6-8 haftadır. Bu süre sonunda çatlak izleri gözle görülemeyecek kadar hafifler ve daralır.
    Kullanım Şekli: Günde 2 kez kullanılacak bölgeye göre 1/2 veya 1 ampul parmakuçları ile tedavi edilecek bölgeye iyice emilinceye kadar masaj yapılarak yedirilir.

Yanlış anlamayın reklam yapmıyorum :) ****** ile bir alakam yoktur. Umarım faydasını görürsün.

14. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    tamam guzelde kardes bu ılacı nerden temın edebılırız ? eczanelerde varmı?

15. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yardm icin cok saol.. eczane vardır herhal? ya da antrenöre fln sorarım bn.

16. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya beyler $ukremi daha önce kullanan oldumu? faydasını gördünüzmü? Alıcaz sonuçta sağlık bu $akaya gelmez. kullanan birinin bilgisine ihtiyacım var. Ayrıca fiyatıda baya pahalı bo$u bo$una bu kdr para veremm açıkcası.

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ******de çatlaklar için yeni bir urun satışta.

18. eX-LoMBaRDo

eX-LoMBaRDo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    abi ürün bolda,kullanan birinin önerilerini bekliyorum. Faydası oldumu? gibi.

19. maxbodypower

maxbodypower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    susam yağı

bu sorun bende de var. çatlak üzerti ve çevresine sürüyorum. ben ce etkkili hemen sonuç vermesede devam edince harbiden azalıyor. biraz araştırdım ve çatlaklar yıllandıkça sor düzeliyor. hemen tedavi etmeli

20. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende kol bölgemde ve göğüsle omuzun birleştiği yerde kırmızı çatlaklar var yaza doğru diete girdiğimde rekleri geçmişti ama şimdi bulka geçince geri geldiler ve yenileri oluştu. bununla ilgili herşeyi okudum kremler filan geçirmiyor biliyorum excipial lipo die bişi vermişti doktor önlesin die ama benim istediğim farklı birşey arkadaşlar yani beni bu kırmızılıklar rahatsız ediyor aslen. enazından kırmızılığı seffaflığa geçirecek bişiler biliyormusunuz. buna ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş