Derdime Care Baytarim Yok

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Independent tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar adim volkan 25 modellik yapiyordum istanbulda neyse isvecli bir ajansin dikkatini cektim ve buraya geldim suanda isvecdeyim ajansla gorusmeye gittim ve beklemedigim bir cvp aldim bana boyumun 188 kilomun 74 oldugunu ve zayif oldugumu kasli bir vucudum olmadigi icin beni istemediklerini soylediler dunyam yikildi ve cok uzuldum simdi bady basladim gainer pro ve ceratin iciyorum yaza kdr zamanim var yani 6 ay en gec bu surede boyumla ayni kilo olmasi ve vucudumun eskisi gibi kasli olmasi lazim özellikle gogus ve karin kasi lazim karnimda biraz yaglanma oldu bu stresden 6 ay gibi surede neler yapmam lazim bana yardimci olabilicek arkadaslarin msjlarini bekliyorum lutfen

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    yapacak ekstra bise yok . cok siki antrenman iyi beslenme .

3. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    evet ilk iş forumu iyice karıştır beslenme programlarını gözden geçir ondan sonra sıkı antreman sıkı antreman yapacam derkende overtraning olma herşey forumda yazıyor çok iyi araştır forumu ama bu işde en zor kısımı karın kası çıkartmak çok uğraştırcaktır ama azmedersen 6 ayda istediğin yere gelirsin diye düşünüyorum

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bu kadar kısa surede kendı basına zor basarırsın gıbıme gelıyor..
    Tabıkı arastırmalarını yap uzun vadede..
    Ama bu donemde ozel ve saglam bır hoca bulursan sana cok faydası olur..
    Ayrıca 6 ayda cok bırsey bekleme.. Farkedeılır degısıklıkler olacak ama o fotolardakı kaslı adamlar gıbı olamayacaksın 6 ayda bunu bılerek yap sporunu..

5. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    haklisiniz baktim bir tane gioprotein ve yaninda
    creatin aldim onlarin biticince whey optimum besin destegi alicam ve yaninda Muscle tech Nitro tech haftada 3 kere idman yapiyorum bir gun istirahat bir gun maksimum calsiiyorum ama karnimd ayaglanma var hala o sinirimi bozuyor :(

6. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu konuya bakmanı öneririm .

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/7-ayl-k-d-zenli-t24192.html?t=24192

7. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    iste tam aradigim seydi cok tesekkurler iste ben bunu bilme istiyorum ben sadece gainer pro ve yaninda verdikleri creatini kullaniyorum buradaki arkadas yazmis
    Animal pack
    animal pump
    animal stak
    animal nitro

bunlar neye yariyor ve almam lazimmi bilmiyorum bunlar hakkinda biri bana aciklarsa cok
    sevinirim arkadaslar

8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Dostum sence ben boyle orneklerden bihaberim de sen mi biliyorsun birtek..

Bu lınkını verdıgın arkadas 9 ay fılan (1.5 yıl eksı 7 ay) bu sporu yaptıktan sonra son 7 aydakı gelısımınden bahsetmıs..

Ayrıca onun kullandıklarını burada kullanabılecek yanı tam hakkıyla bu sporu icra edebılecek uye sayısı yuzde 10 fılandır..

Adam aylık 1400 lıra harcadıgınıda acıkca belırtmıs zaten..

Anlayacagın boyle kahramanlıklara gerek yok dostum.. Bende yaptıgım yorumun arkasında duracak kadar bılgı ve tecrube var sanıyorum..

Sımdı yolun basında olan arkadasımıza anımal'ları da onermıs oldun lınkı vererek dolaylı yoldan, ne dıyeyım.. Bu asamalarda supplement'lara ıtıbar etmeyın, hele bir 4-5 ay gecsın ondan sonra..

9. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peki umut sen ne diyorsun ben geiner pro ve yaninda verdikleri creatin kullaniyorum 1 ayda 4 kilo aldim gibime geldi ama kaldim simdi 2 ayim bu daha ilerleyemedim sen neler onerirsin bana peki ???

10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Cok ıstıyorsan ek olarak whey alırsın ama hemen degıl en azından 1-2 ay daha gecsın..

Makarna, pılav karbonhıdrat ıcın; tavuk, yumurta, sut, peynır, lor, balık, kırmızı et proteın ıcın..
    Bunlara abanacaksın yolu yok baska..

Bıraz malıyetlı olacak ama bosa kurek cekmemelısın.. Zaten vakıt kısa..

Hergun en az 150 gr proteın, 250 gr karbonhıdrat al..

Idmanlarında hareketlerı yavas yapmaya, nızamı yapmaya ve hıssetmeye onem ver, agır calısacagım dıye nızamıyetten asla odun verme..

Haftanın 7 gunu calısma.. 4 veya maksımum 5 gun calıs..

Idmanların 1 bucuk saatı gecmesın.. Set sayılarını abartma..

Forumu bol bol arastır..

11. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Konuyu iyice oku

ayrıca bu asabiyetinide anlıyamadım .

alt yapısı var ki böyle bir şey yazmıs arkadasımız .

ayrıca manken olmak ıstıyorsa bazı şeyleri esirgememesi gerekir , para gibi .

12. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tskler umut saol
    kingren benim meslegim ztn manken ve modellik olmak istiyorsan deil evet parayi mecburum esirgemicem artik bulup bulusturup alicam her ilaci suanda 2 ayimdayim umutun dedigi gibi 1 ay sonra veya 2 ay sonrada nitro veya whey besin destegi alicam haftada 3 kere gidiyorum idmana cok sik agir kaldirmiyorum daha cok 10 setler halinde kaldirabilicegim kadar kaldirip hareketi tam yapiyorum

13. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Peki . BaşarıLar :)

14. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Emın ol okuma yazmam cok sukur ıyı, asabıyet degılde senın cıkısın anlamsız sert geldı bana o yuzden oyle yazdım.. Sımdı okumam yazmam var dedım ya o da sana sert gelebılır ama senınle sorunum yok ıkı kardes gıbı tartısıcaz yerı geldıgınde.. ;)

Benım gorusumu belırtıyım daha net olur bak..

Saglam bır altyapısı ve bu altyapıyı yapacak kadar tecrubesı bırıkımı olsaydı bızım yonlendırmemıze bu kadar ıhtıyac duymazdı degıl mı..
    Bıze dusen de ekstrem orneklerı verıp kısıyı karamsarlıga suruklememek, realıst bır sekılde maksımum yarar saglamak olmalı..

Yazdıgım her kelımenın arkasındayım.. Gectım 1500ü 500 lira bıle ayırabılen kac kısı var bu forumda bıle?..
    Kaldıkı bu asamada duzgun calıstıktan sonra sutunu, tavugunu, yumurtasını, peynırını yesın cok harıka gelısır..

Son düzenleme: 5 Mart 2010
  15. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    ben alt yapısı var sandım ki öle yazmış eskisi gibi kaslı olmam lazımdı demiş . alt yapısı olan biri ve gainerden felan bahsediyor ve beslenmesinide iyi yaparsa 6 ayda baya ilerler gibi düşünmüştüm neyse inş manken olur bodycimiz :D

16. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Creatin animal seri filan demişsinde spor geçmişin olmadan bu ürünleri kullanman bana anlamsız geliyor. Boş yere hem maddi olarak hemde vucut bakımından yorarsın. Bu benim düşüncem. Bunlara vereceğin paraya iyi bir salona gidip iyi bir antrenör eşliğinde çalışmanı tavsiye ederim.
    Ben senin yerinde olsam ajansdan biraz daha ek süre isterdim. Vermezlerse de çalışırdım fakat olmazsa da olmasın başka ajanslar bulursun.

17. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    su anda sadece grainer pro ve yaninda hediyesi creatin iciyorum
    eskiden spor gecmisim olarak 10 yil futbolculuk yaptim yani spor gecmisim var ama tabiki bady olarak deil benim kafama karin kasi takiliyor o gosteriyor vucudu sekilli birde gogus bunlar olmadan vucut cok cirkin duruyor sirt agrimdan fazla mekik cekemiyorum buda karin kasim cikmasini engelliyor

18. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayrica arkadasim isvecde bu bady ilaclari ucuz turkiyeye oranla yani bu ilaclari almamda bir sorun olmaz ama is ozel hocaya gelirse o zaman cok cok paran olmasi lazim burada özel hoca demek cok zengin olman demek

Sayfayı Paylaş