depresyon ve beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve greenrain tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. greenrain

greenrain Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    73
    evet üstadlar şimdi toplumun genelini etkileyen, hayatın kalitesini düşüren ve en önemlisi egzersiz olayını bitiren depresyon,panik atak ve anksiyete gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılacak yöntemler konusunda konuşalım. bu site de gerçekten çok ciddi bi potansiyel var,ben şimdiye kadar sadece anabolik steroidler bölmünde yazdım ama artık bu bölümde de yazmaya başlayacağım. sarı kantaron otu ve omega3 depresyon şikayetlerinde ısrarla öneriliyor. yapılmış bir çok çalışma var. panik atak ve anksiyeteye de iyi geldiği söyleniyor. sizler tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. depresyon, panik atak ve anksiyete gibi hastalıkların genelde beslenme bozukluklarına dayalı oalbileceği , beslenme alışkanlıklarında yapılacak köklü değişimlerin bu sorunları da ortadan kaldıracağı yönünde iddialar var. hatta ketojenik diyet ve omega3 takviyesi ile depresyonu yenenler var. sizler ne diyorsunuz. şöyle geniş bağlamda bir değerlendirelim.

2. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Psikoloji okuyan biri olarak ben bile bu konularda fikir beyan etmekten kaçınıyorum. Çünkü lisans eğitimimi bitirmedim ve uzmanlaşmadım. İddaalar üzerine konuşmak yerimizde saymaktan başka birşey olmayacaktır. Ha varsa bu işin ehli buyursun konuşsun.

carmelo114 bunu beğendi.
  3. greenrain

greenrain Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    73
    burada çoğu şey idialar üzerine konuşuluyo o ayrı , şunu da belirteyim burada hem uygulayıp yaşayanlar hemde yaşayanlardan alıntı yapanlarda var. ayrıca yayınlanmış çalışmlar yayınlanıyor. normal bi dsurum. sarı kantaronu tüm dünya biliyor.

Sayfayı Paylaş