Deniliz Deprem Nedeniyle Okullar 1 gun Tatil

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kan Mevsimi tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Denizli'de okullara deprem tatili

Son günlerde peş peşe sarsıntıların yaşandığı Denizli’de, deprem beklentisi nedeniyle okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
    Denizli'de son bir haftadır küçük büyüklüklerde deprem fırtınası yaşanıyor. Kentte 28 Şubat tarihinden itibaren 3 ve üstü büyüklükte 80, 3'ün altında büyüklükte ise 100 sarsıntı meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre Denizli'de 1 Mart Pazar günü 3.0, 3.0, 3.1, 3.2, 3.0, 3.0, 3.3, 3.4, 3.1 ve 3.2, 2 Mart Pazartesi günü 3.0, 3.0, 3.3, 3.2, 3.1, 3.3, 3.2, 3.1, 3.2 ve 3.0, 3 Mart Salı günü 3.0 büyüklüğünde sarsıntılar yaşandı.
    Yaşanan sarsıntıların ardından Denizli'de bugün kriz masası toplandı ve Vali Yavuz Erkmen olası bir deprem beklentisi nedeniyle kent merkezi ile Sarayköy, Akköy, Honaz ve Babadağ ilçelerinde tüm okulların 1 gün süreyle tatil edildiğini açıkladı.
    Vali Erkmen, okullarda daha önce deprem güçlendirme çalışmalarına başlandığını ifade ederek, uzmanlarla bugün teknik kontrolün gerçekleştirilmesi amacıyla eğitime ara verildiğini duyurdu.
    UZMANLAR 1 HAFTADIR İNCELİYORDU
    Denizli Valisi Yavuz Erkmen, dün gazetelerde bazı uzmanların Denizli'de büyük bir deprem meydana gelebileceği konusunda beyanatlarının bulunduğunu belirterek, küçük sarsıntıların başladığı bir haftadan bu yana Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ile Pamukkale Üniversitesinden uzmanlarla gözlemler yapıldığını söyledi.
    5 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM BEKLENİYOR
    İncelemelere göre, deprem eğrisinde bir hareketliliğin bulunduğunu ancak açıklamalardaki gibi 6-6.5 şiddetinde bir depremin beklenmediğini bildiren Erkmen, en kötü ihtimalle 4.5-5 şiddetini geçmeyen bir sarsıntının yaşanabileceğini söyledi.
    Bugüne kadar 3500 binanın kontrol edildiğini dile getiren Vali Erkmen, 21 evin boşaltıldığını ifade etti.
    Denizli'de geçtiğimiz yıl Aralık ayında da art arda küçük depremler meydana gelmişti. (NTV)

2. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Bizimde okullar tatil olsa artık.:D

3. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Klitschko mesaj sayını artırmaya calısıyorsun sanırım. 05.03.09, tarihli konuya tekrar bugün mesaj atman bunu gösteriyor sanırım.Böyle yaparak diger güncellenen konuların önüne geçmiş oluyorsun hoş birşey degil.

bonatschi, FleXoR ve saydam bunu beğendi.
  4. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Diğer mesajlarıma bakarsan boş bir mesajım yok.Sonuçta burası bir geyik alanı.Bende okulu pek sevmeyen birisiyim açıkcası ark.larda olmasa okul bana hapishane gibi görünür açıkcası.Mesaj sayısındanda ne kastettiğini anlamadım.Burada boş boş post kasıcak halim yok.Adamlar 1-2 senelik konuları hortlatıyo biz bişey yazınca hemen post kastma oluyo_O senin düşüncen saygı duyuyorum.Ama ben bu postu KONU DIŞI bölümüne attım sonuçta gidipte üye fotoğrafları veya vücut geliştirme bölümüne atmadım.Burası geyik alanı yazıyor.Hemen böyle bişey yazınca post kasıyo oluyoruz.Neyse istediğinizi düşünmekte serbestsiniz.Siz bu mesajımada post kasıyo dersiniz.Onuda siz bilirsiniz.

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Geyik alanıda olsa belli bir seviyede geyik olursa yönetimin mesajı kontrol etmesinede değer

defective ve saydam bunu beğendi.
  6. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Ya iyi tmm ama bana post kasıyosun demiş.Benim baktım 250 tane mesajım var bu mesajların hepsi mi boş ya hepsi post kasmak için mi.

Sayfayı Paylaş