Dengesiz vücut sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jayjayokochax tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jayjayokochax

jayjayokochax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba,

Vücudumdan uzun zamandır memnun değilim(hiç de olmadım), ve artık bu sorunu iyice kafama taktığım için çözmek istiyorum. Neredeyse giydiğim hiçbir şeyin yakışmamasından bıktım. Çok zayıf olmama rağmen aşırı yağlı bir vücudum var. Vücudumun üst kısmı alt kısmına göre çok ince ve dar. Fotoğraflardan da göreceksiniz ki aşırı derecede dengesiz ve garip bir vücudum var. 21 yaşındayım.

Boyum: 1.83 Kilom: 70 , Vücut Ölçülerim: Omuz Genişliği(arkadan ölçüm): 46cm, Göğüs: 90cm, Bel: 73cm, Göbek kısmı: 83cm, Basenler:96cm.

Haftada 4 gün yüzmeye başladım. Çok sıkı bir diyet yapıyorum, günde 2000 kaloriden fazla almıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

• 2pt6lx1.jpg
      2pt6lx1.jpg
      Dosya Boyutu:
      46,5 KB
      Görüntüleme:
      485
    • rksgh0.jpg
      rksgh0.jpg
      Dosya Boyutu:
      44,2 KB
      Görüntüleme:
      432
    • 2dlq49h.jpg
      2dlq49h.jpg
      Dosya Boyutu:
      41,4 KB
      Görüntüleme:
      471
  2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Cardio ile birlikte yuruteceginiz agirlik egzersizleri bu durumu cozucektir.birde skinny fat denen olayi bi arastirsaniz iyi edersiniz.duzelmiycek bisey yok .yuzmeye baslamissiniz.etkisini gorursunuz mutlaka kolay gelsin beslenmeue dikkat edin.kuculmek sorun degil yag yakiyim diyosaniz gunluk kslori ihtiyscinizin 500 altinda alın dsha fazlasi degil daha fazlasi kas kaybına yol acabilir.yesil csy acı ekersiz kahve oneririm yag yakimi icinde.birde kaliteli yaglar kuruyemis zeytinysgi vs iyi protrin alın gun icerisinde kolay gelsin

3. JohnnyB

JohnnyB Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Valla vucutta bir sorun yok, haline sukret spor devam.

4. alexandervonlouie

alexandervonlouie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle merhabalar.Evet vücudunuz birazcık yağlı,ama öyle toparlanmayacak gibi değil.Yukarıda Egemen Bey'in de belirttiği gibi Amerikalılar buna Skinny Fat(Zayıf olmasına rağmen yağ oranı yüksek kişi) derler.Sizin zannediyorum %17-21.5 arası bir yağ oranınız var(Yani tahminen).Bunu da yüzme ile aşabilirsiniz.Çünkü yüzme sporu tüm kasları çalıştırır,bildiğim kadarıyla daha çok kası güçlendirir yağı azar azar düşürür(buranın altını çiziyorum bildiğim kadarıyla).Tabii bu da demeketir ki estetik görünmek.Ama benden size tavsiyem sadece yüzme ile sınırlı kalmayın,bir spor salonuna da gidin.O zaman sizden şükela şeyler olur.iyi günler/akşamlar:)

5. jayjayokochax

jayjayokochax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. 6 gün yüzdükten sonra tadilat sebebiyle Fitness'a başladım. Bugün 3.günümü bitirdim. Umutluyum ama kalça kemiklerim sanırım fazla geniş. Bu konu çok moralimi bozuyor.
    Hocam dediğim gibi dengesizlik var. Vücudumun alt kısmı geniş üstü ise dar.
    Fitnessa başladım ama kalça kemiklerim geniş, vücudum dengeli durmuyor. Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

6. JohnnyB

JohnnyB Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Sen dengesiz vucut gormemissin, herkes calvin klein mankeni gibi degildir. Dunyadaki insanlarin %99.9 unda goremedigin veya gorebildigin defolar vardir. Normal yoktur, tibbi bir sorun olmadikca kisinin normali kendisidir. Kalca kemiklerini traslatma gibi bir opsiyon olmadigina gore normal bir bireysin.

Sayfayı Paylaş