Dengesiz vücut hatlarımla ne yapmalıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mustang_76 tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Kilo almalımıyım vermelimiyim

1. Almalısın

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Vermelisin

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mustang_76

Mustang_76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhabalar. Foruma yeni üye olduğum için konuyu nereye açacağımı bilemedim umarım burası doğru yerdir:) 21 yaşındayım fakat hormonlarımda sorun olduğu için 17 yaşında bir çocuk gibi duruyorum. (Evet messi'nin hastalığı.) boyum 1.70 bir ara çok kilo almıştım fakat diyet kardiyo falan derken verdim çok şükür. şuan kilom 66. rakama bakılınca zayıfmışım olarak algılayabilirsiniz fakat hastalığımdan dolayı vücut hatlarım çok dengesiz yani şöyle söyleyim; omzum çok dar, belim ince, fakat kalça,göbek ve üst bacağımda maalesef yağ fazlalığı var... şimdi spora başladım hocam zayıf olduğumu söylüyor fakat fazlalıklarımı gösterdim onun için ağırlık antrenmanıma ek olarak 150'şer tane yana esneme ekledi programıma. şuan ne yapacağımı anlayamadım adam ye kilo al diyor fakat bölgesel fazlalığım var. kilo almam mı gerek vermem mi gerek nasıl bir diyet uygulamalıyım kafam çok karışık. spor salonundaki hocanın tavsiyesiyle ünlü bir markanın %100 whey proteinini aldım şimdi antrenmandan yarım saat önce ve antrenman sonrasında içiyorum. ama protein elbetteki tek başına işe yaramaz beslenme çok önemli fakat netten aradıkça kafam karıştı yok karbonhidrat al yok uzak dur yok pilav ye pilavdan uzak dur kafam çorba oldu :D forumda hali hazırda diyet programları var mı? Ha birde en önemlisi şu ki çalıştığım için 2 öğün yiyebiliyorum. sabah 10 kahvaltı öğlen 17 yemek. 20:00'da da spora gidiyorum.
    İsteğim: belimi ve omuzlarımı genişletip, kalça ve göbeğimdeki fazlalığı eritmek.
    Sorun: nasıl yapacağımı bilmiyorum :(

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş