Dengesiz bir vücut

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve queks tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    (Kilo : 97 Boy : 180 )

Forum ahalisi vücudum çok dengesiz kilolu insanların yüzleri kolları kilolu olur ama benim değil ! hatta kolum bi deri bi kemik ve göbeğimde 97 kilolu bi insana göre çokta kilolu sayıılmaz ama gel gör ki bel, basen ve üst bacak çok kilolu gözüküyo ben bu görüntüyü 77lere inerek bozabilirmiyim sporda genelde 40 dakika koşu 20 dakika uzay yürüyüşü aletindeyim (spora olan üyeliğimi ramazanda dondurdum ) ve hafta içi 3 gün bunlara artı olarak yüzmeye çalışıyorum, beslenmemi low carb olarak yapıcam bol protein + ceviz yağı zeytin yağı vsvs + kaliteli sebzeler, ıspanak, yeşil fasulye vsvs. şimdi aklıma takılan soruları sizlere sunuyorum.

BESLENME KAÇ ÖĞÜN OLMALI HANGİ SAAT ARALIKLARINDA YENMELİ HANGİ ÖĞÜNDE HANGİ BESİNLERE (PROTEİN,KARB,YAĞ VSVS) ÖNEM VERMELİYİZ ?
    ZAYIFLADIKTAN SONRA VÜCUDUMUN SARKMASINDAN ÇOK KORKUYORUM PROTEİN+ BOL SU + KARDİO SARKMA DÜŞMANIMIDIR ?
    SPOR PROGRAMIM YANLIŞSA BANA BU KONUDA Bİ YOL GÖSTERİRMİSİNİZ MİSAL KARDİO VE AĞIRLIK ÇALIŞ DİYENLER VAR.

Sayfayı Paylaş