Dengesiz Antreman sorunu :(

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve NStalker tarafından 9 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. NStalker

NStalker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar 3 sınıf üniversite öğrencisiyim 2 günde bir antremana gidiyorum ama teknik üniversite olduğu için biraz zor sınavlar ödevler derken antremana bazen gidemiyorum protein tozu kullanıyorum antreman yaptığım zamanlar benım öğrenmek istediğim protein tozunu sadece antremandan sonra mı kullanmam gerektiği gitmediğim günler tozu kullanırsam bir sorun olur mu yada kullanmam gerekir mi gerekmez mi ? Birde 71 kiloyum 1.84 boyum var çevremdeki insanlar kilomun normal oldugunu söyleselerde ben kendımı zayıf görüyorum boyuma göre kilom sizce tahminen nedir ? Cvplarınız için şimdiden teşekkür ederim.dumbelllls

2. Stronger1

Stronger1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    kilon boyuna göre normal tabi estekik olarak nasıl durduğunu bilemeyiz aynı boy,kilo başkasında farklı durabilir vücut tipine bağlı.

Antreman yapmadığın günler öğün aralarında 1 ölçek protein tozu kullanabilirsin gerisini beslenmeden karşıla.

Öğrenci adamsın elinden geldiğince yapıcaksın üzme kendini :)

3. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Off günler protein tozunu sabahları iç. Çalışma günleri de sabah ve çalışma sonrası hemen iç. Bir de protein alımını arttır. Atıyorum off gün kullanmıcam dersen onu karşılayacak miktarda ekstra proteinli beslenmelisin. Benim tavsiyem normal yeme düzenine ek olarak ekstra miktarda yumurta beyazı, kaşar peyniri, vb alarak off günü protein tozunu almayabilirsin. Yanında az miktarda olsa carb. al. Gece de yatmadan önce süt iç. Bazı günler de koşu yap. Kilon artacaktır.

4. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    ANtreman yapmadığın günler aslında daha önemli çünkü kaslar uykudan sonra yenilenmeye başlanır.Her gün kullanabilirsin.

Kilon biraz boyuna göre az

5. NStalker

NStalker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Emeğinize sağlık 1.85 boya 80 kilo mu 75 kilo mu normaldir son olarak :D

6. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    burdan bu soruna cevap veremeyiz ne yazıkki ama normal bi vucut tipi icin 1.85'e 85 kilo güzel durur ama bide 95 falan olmak var ama senin hedefin belli 80 falan diyosun anladıgım kadarıyla yani anlatmak istedigim vücut tipine göre degisir

Sayfayı Paylaş