Deneyimliler bakabilirmi yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kadirxd tarafından 30 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kadirxd

Kadirxd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Üşenmeyip okursanız ve cevaplarsanız çok teşekkür ederim yardıma ihtiyacım var sizin gibi azimli ve sabırlı kişilerin okucağını umuyorum

Boy : 1.72
    Kilo : 65

Olmasına rağmen göbek ,basen ve baldır kilolu ve arkadaşlarım tarafından kilolusun gibi tepkiler alıyorum

Bundan 3-4 ay önce evde 2 dambılım vardı hala var gerçi ve ben bunlarla internetten gördüğüm programlarla kol kası ve biraz omuz çalıştım olabildiği kadar 4 ay böyle çalıştım ve kol kasımda gözle görülür artış oldu

4 aydır dambıl kaldırmadım ama kol kasımı korusamda göbek var basen var ve baldır baya geniş

Benim basenlerim kemikli yani üçgen vücüd duşunun tam bel kısmında basen ve yağlı basen değil kemik bildiğiniz olay böyle olunca bende üst takımları çalıştırıp omuzları genişletip hoş bir vücüt yapmayı planlıyorum fazla artışa gerek yok

Elimde 2 adet dambıll var bana bir beslenme programı ve çalışma programı yapabilirseniz çok teşekkür ederim yanlız beslenme çok aşmasın malum durumumuz pek iyi değil salona yazılmayı düşünüyorum ama şu an yazılamam o yüzden yardım ederseniz sevinirim

2. Fearless223

Fearless223 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    yaşın daha küçükmüş boks, kıck boks vb gibi sporlara yönelmen kilo vermene kaslanmana ve kendini korumana yardımcı olacaktır fitness beslenmeden olmaz beslenmede maliyetli ilerde sahip olacagın disiplin ve maddiyatla daha iyi sonuclar alırsın.Kim bilir milli sporcu bile olabilirsin

Sayfayı Paylaş