deneyimli degerli dostlarin yardimina ihtiyacim var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kulcuduhan tarafından 13 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kulcuduhan

kulcuduhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba degerli arkadaslar,

10 sene once amator olarak 1.5- 2 sene kadar vucut gelistirme sporunu yaptim simdi yeniden baslamak istiyorum. iyi bir vucuda sahip olmanin ne kadar emek ve zaman gerektirdigini iyi biliyorum. Sizlerden ricam bana etkili bir program yazmaniz besin takviyeleri ile beraber bir haftadir vucut gelistirme ile ilgili bir cok takviye urununu inceledim fakat bir karara varamadim tecrubeli arkadaslarinin yardimina ihtiyacim var.

ben ana kas gruplarina hafif kilolar ile minumum 500 vurus yapiyordum su an bir suru calisma aleti mevcut bu sebepten en iyi programi sizlerin verebilecegini dusundum.

Vucut degerlerimi soyle

boy 172 cm kas 37,2 kg
    kilo 92,3 kilo /boy 31.4 obezite gosteriyor :))
    Su 48.6 Lt Vucut yag orani %28,7
    protein 13 Lt bel / kalca orani 0.98
    mineral 4.19 kg sag kol 4.25 kg sol kol 4.28 kg
    yag 26.5 kg sag bacak 9.37 kg sol bacak 9.52 kg karin bolgesi 30.2 kg

Normal sartlarda genel soylem once yag yakip sonra kas calismasi yapmak benim istegim ise uyuyan kaslari uyandirip toparlamak kas kaybi yasamadan kilo vermek zayiflamak gibi bir talebim yok idmanlarda zaten kendiliginden yavas yavas gidecegini dusunuyorum. Cok kalori harcatan kaslari belirgenlestirecek program ve suplementlere ihtiyacim var.

Kan degerlerim normal sadece trigliserit oranim cok yuksek asiri alkol ve sigara tuketimi yaninda yagli beslenme ile ilgili oldugu soylendi. gecenlerde bir idman yapmak istedim hafif kardio arkasi idmanda gozlerim karardi trigliserit yuksek oldugu icin damar sertlesmesi ve kanin yogunlugu tansiyonu bozuyor ve kalbi yoruyor kan dolasimi yavasliyor ozellikle damar genisletimlesi konusunda bir suplement var mi?

Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ediyorum.
    Selamlar
    Duhan

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş