deneyimli arkadaşlara sorum var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gladitor tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gladitor

gladitor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar

forumunuz sayesinde bb ile ilgili çok şey öğrendim öncelikle teşekkür ederim. Soruma gelince ben 3 aydan fazla bir süredir bb ile uğrasıyorum son 2 haftadır da optimum whey protein %100 gold kullanıyorum. 1.84 boyum 90 kilom var yaşım da 23.

Önceden de belli aralıklarla bb yaptım ancak dediğim gibi en son istikrarlı bir şekilde 3 ay kadar önce basladım. İlk sorum şu ben hacim kazanmak istiyorum ve haftada 3 gün 1 er gün arayla 12-10-8-8-6 şeklinde calısıyorum. az tekrar fazla ağırlık şeklinde. Haraketlerin tam adını bilmiyorum kusura bakmayın ama üst bedenimi özenli bir şekilde çalıştırıyorum. Kelebek, bench press omuz göğüs ön arka kollar vs. fazla bir gelişme hissetmiyorum doğrusu sanıyorum bu programı değiştirmem lazım bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

İkinci olarak bu bahsettiğim protein tozu kilo aldırır mı ? hem de vücut ihtiyacımı geçmediğim halde.

Teşekkürler

2. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    12-10-8-8-6 demişsin. Peki tekrar sayısı düştükçe, ağırlıkları artırıyor musun ?

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş