Deneyimleriniz ile bana yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve By Kaos tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. By Kaos

By Kaos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3 yıldır takip ettiğim için öncelikle kişisel bilgilerimi vererek başlayacağım, sonra yazıya dalıp unutmak istemiyorum.

Yaş: 23 Boy: 1.69 Kilo:73 (Hafif göbekli ve hantal yapılı biliri sayılırım, 6 yıl boyunca rahatsızlığımdan dolayı haraketlerim sınırlı kaldı, kilom 82 idi, şuan 73 e düşüp stabil hale getirdim kendimi):cool:

Şimdi SAĞLIKLI bir yaşantı ve hoş bir görüntü için bir spor salonuna yazılıp hani profesyonel anlamda değil ama, tabiri yerinde ise artık ayna karşısına geçtiğimde kendimi güzel görebilmemi sağlayacak şekilde vücut çalışmak istedim. Sonra gördüğüm mma / Karate / kick box ilanı aklımı çeldi...

Lafı çok fazla uzatmadan sorayım; ana amacım sağlıklı, dayanıklı, fiziksel açıdan güçlü, ve yüksek bir kondisyona sahip olabilmek. Ama dürüst olayım bir dövüş yada savunma sanatı eğitimi alacaksamda öyle etkisiz hale getir bırak tarzı bir şey istemiyorum, işini bitir çek git mantığım vardır :) Belki de bu yüzden sadece 1 kere sevdiklerimi korumak için kavga etmişimdir, ki aslında o olaydan bu yana iyi bir dövüş sanatını bilme ihtiyacını ciddi olarak hissediyorum.

Kısa boylu biri olduğum için bana hangi dövüş sanatını önerirsiniz ? :confused:(İzmirdeyim bilidğiniz yer ve tandığınız hocalar varsa çok memnun olurum)

Bir dövüş sanatına gitme, sadece spor salonunda düzgünce çalışdumbelllls yaşın olmuş 23 ne zorluyorsun kendini az buçuk kendini ne düzeltirsen ona sevin mi dersiniz? ( Ha şunu da belirteyim, neden bilmiyorum ama, dirseğim ile elimin bileğine kadar gelen kas gruplarımla bacak kaslarımda özellikle aşırı bir kas ve sertleşme oluyor hemen, çaydanlığı indirip kaldırarak sertleştirdim o kol bölgesini mesela :) vucut kas yapmaya yatkın gibi hissettiriyor kendini tabi böyle bir durum var mı bilmiyorum )bench_O

YADA madem yapacaksın önce vucut yap biraz daha kendin düzelt sonra xxxx sanatıyla uğraş yada ikisini bir arada götür hem biraz daha zayıflarsın senin için iyi olur mu dersiniz...

Bu arada Adım Uğur; ismimle hitap edebilirsiniz...

Deneyimli arkadaşlarımın ve abilerimin hoşgörü sabır ve anlayışlarına sığınarak biraz uzun yazdım ama, af ola...

Sayfayı Paylaş