Denedigim supplement kuru

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Burzum_^^ tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    merhaba arkadaslar,
    size 1ay once basladigim kurden bahsetmek istiyorum.
    bu kuru arkadasimla birlikte yapmaya basladik ve sonuclari inanilmaz oldu.
    goren herkes bizim kimyasal, recetesiz satilan illegal ilaclardan kullandigimizi sandi hatta bize inanmayip kalcamiza bakmak isteyen adamlar bile oldu.
    kure gelince...
    gunde
    3 cup Muscletech anabolic halo
    2 cup BSN noxplode
    6 cup Muscletech nitro-tech
    1 paket universal animal pack

yukaridaki urunleri antremansiz gunlerdede ayni dozlarda kullandik.
    en fazla 12 enaz 6 tekrarli daha cok buyumeye yonelik calisma programi izledik. tabiki plavimizi tavugumuzu baligimizi salatamizi birgun olsun eksik etmedik.
    vucudum yerinde sayiyor diyen arkadaslar varsa yada az zamanda cok is yapmak isteyen arkadaslarda yukaridaki, ayri iki kisi tarafindan denenmis garantili kuru yapabilirler.
    biz ilk kutulari bitirdik 1hafta aradan sonra 2.kutulara gececegiz kurun bize toplam maliyeti 252tl oldu.

herkese bol parcali gunler dilerim.

2. künefe

künefe Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bir günde bu kadar yüklenme bana göre çok fazla.

3. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    6 cup nitrotech.. 120 gr protein. Define 70 kilo olduğunu düşünürsek 70x2.5=175.

Geriye kalan 55 gram proteini de 2.5 tane tavuk göğsünden aldın diyelim. Bundan sonra yediğin çoğu protein yararsız olmadı mı ?

Söylemek istediğim 6 cup nitrotech ile protein tozunu ana yemek haline getirdiğin. Sizce bu kadarına gerek var mı ?

4. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    ben 105 kiloyum antremanlarimi kisa ve cok sert yapiyorum. kilo basina 3gr almam daha makbulken ben sadece 2gr alabiliyorum. bildiginiz gibi fazla protein disari atiliyor ama ben vucudumdan iceri giren herseyi en kucuk parcasina kadar kullandigima inanarak body building yapiyorum buda motivasyonumu arttirarak daha duzenli beslenmemi sagliyor. en az kullandugum urunler kadar kendi kendime verdigim psikolojik desteginde buyumeme dogrudan etki ettigine inaniyorum.

5. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Açıklama yaptığın için teşekkür eder, spor hayatında başarılar dilerim..

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünleri daha birçok ürünle destekleyeceğim. Sizin bu tarz bir başlık açmanız oldukça iyi olmuş yapacağım kombineyi değerlendirme açısından.
    Yalnız hangi hareketler ne kadar ağırlık artışına gittiğinizi de belirtirseniz kendime ona göre tahmini bir rakam çıkartabilirim.
    Aslında kombineden aldığınız verimi etraflıca foruma yazarsanız bize de yol gösterici olacaktır bazı durumlarda.

7. Ouz

Ouz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Net Cafe
    Yer:
    Giresun
    Bu sonucu resimlerle görebilme $ansımız varmı?

SEZER YZL bunu beğendi.
  8. erdoganeser

erdoganeser Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Muscletech anabolic halo
    BSN noxplode
    Muscletech nitro-tech
    universal animal pack

bunların hepsini topladığımızda 400-450 tl bişey oluyo.252 tl ye nerden aldığını sorabilirmiyim.

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    evet nitro nun kendisi sadece neredeyse o kadar 252 tl ye nasil temin ettiniz 1 ay demissiniz zaten nitro yu gunde 6 olcek tuketirseniz 1 hafta anca gider 2 lbs olani onun da fiyati belli.

10. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    neyazikki elimde hic fotograf yok. yani brochure uzerindeki gibi before and after yapamiyorum :)
    urunlerin hepsini americandan aldim keske daha fazla alsaydim. turkiyede hem bulmak zor hemde cok pahali. amerikaca sokakta gordugum her 10 kisiden 8inin kolunun neden parcali oldugunu anlamak zor degil urunlerde inanilmaz kampanyalar vardi herhafta mutlaka bir bolgede promosyona yonelik seminer fuar gibi aktiviteler yapiliyor. orada aradiginiz herseyi bulmak mumkun cebinizdeki 100usd la tasiyamayacaginiz kadar cok sey alabiliyorsunuz. ben gelirken 2 bavul satin aldim iclerini tikabasa urunle ve giyecekle doldurdum gumruktede allahin kulu kardes bu ne diye sormadi heryerden direk gectim bavulumu bile acmadilar.
    bu kurde ben, eksik olan adele grubuma gore program yazdim, mesela tricepslerimden memlun oldugum icin ve gogusum beni tatmin etmedigi icin triceps programima gogusumedevursun diye dar bench ve dips koydum, ayni sekilde kanat calisirken bel kismimi kuvvetlendirmesi icin barla rowing yapmam gibi.
    ust gogus problemi cekmekteydim incline bench press ve dumbbell incline bench press yaptim ustune yine incline dumbbell fly yapip programi pullover la bitirdim. hareketleri genelde 12-10-8-6 seklinde yaptim, cok ise yaradi suanda ust gogusum var artik yavas yavas hareketleri degistirebilirim.

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Bence antrenman geçmişinizi, kaç yıldır vg yapıyorsunuz, ölçüleriniz bu supp takviyesinden önce neydi şimde ne oldu, güç değişimi ne kadar belirtirseniz daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Çünki bu konuda tecrübe sahibi olduğunuzu ve en az 3-4 yıllık bir geçmişe sahip olduğunuzu tahmin ediyorum. Gerekli altyapı olmadan bu şekilde takviyelere ile bu kadar fark ettirici sonuca ulaşılmaz diye düşünüyorum bunu belirtmez isek yeni başlayan hevesli arkadaşlarımızın da daha 1 ayını doldurmadan yukarıdaki listenin birebir aynısını temin etmeye çalışacaklarından eminim. Sonuçta supplementler herkesde aynı etkiyi yapmaz, yeni başlayanlar için ise böyle ağır bir supplement desteği gereksiz olacaktır.

12. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    vucut gelistirme sporuna baslayan ve sikicalisan (hardcore) tum sporcularin vucutlari, 3aylik 5 aylik fark etmeksizin gelisebilmek icin protein, carbohydrate, vitamin,mineral...... normal bireyden daha fazla ihtiyac duymaya baslarlar. eger kisi gereken besinleri gerektigi kadar alamazsa gelisim sureci uzamaya baslar hatta catabolic etki beraberinde kas yikimi hicte sasirilmayacak sekilde yasanir.
    turkiyede bir kisi kur yaptim dediginde hemen sorulan soru kolun kacti kac oldu? olucelrin neydi ne oldu? olcu almak tabiki onemli fakat adele kalitesi arttirmak bence en onemli olan sey, beslenme ve antreman ne kadar kusursuz olursa adelede o derece kusursuz hale geliyor bence bu isin %60i beslenmek %30u dinlenmek %10u iyi antreman bu spor zengin sporu eger kutle istiyorsan para harcayacaksin bunu sadece supplement olarak dusunmeyin yeni baslaman 10yillik olman fark etmez bu kural asla degismeyecek olan bir kural etin kilosu ne zaman ucuzlarsa bu sporda o zaman ucuzlar.

Sayfayı Paylaş