1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Demirgan - Yaş 15 Kilo 63-64

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Demirgan tarafından 28 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 78 üye.
  1. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Artık uzar uzamaz pekte umurumda olan bir şey degil aslında . Bu bana yetiyor . Zaten istegim 185 olmaktı onuda askere gidene kadar olur inşallah . Yorumun için teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12.11.11 00:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11.11.11 23:56 ----------

Çok geçmiş olsun . Ben bb ye başlamadn once ayak bilegimi çatlatmıştımda , acısını bilirim hani . Yorumun için çok teşekkur ederim ve seninde fotograflarını görmek dilegiyle

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:01 ----------

Ah kardeşim . Kulaktan dolma bilgilerle doldurmussun beynini belli :) . Besin takviyesi nasılanın aksine ne karacigerini mahveder nede bobreklerini ele verir ( sen oyle dedin diye diyorum sanma , genelde bana oyle derler de :) ) bunun dısında yorumun için teşekkur eder ve fotograflarını da gormek isterim . Zira ölculerin dogruysa 74 santim bel in ustune 127 santim omuz nasıl olur bizde bir gorelim yahu :)

2. onur8bb

onur8bb Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle çok tebrik ederim dostum ben de yeni başladım 2 gün oldu.Yavaş yavaş yapıyorum birşeyler.Ama seni daha çok tebrik etmem gereken bir konu var ki herkesi ciddiye alarak yazıyorsun ve herkese cevap veriyorsun.:) Gerçekten senin yaşındakilerin Saçma sapan yorumlar yapıp forumda yerli yersiz soru sormalarından sonra senin bu başlık altındaki yorumların beni çok şaşırttı :) Büyük taslamış gibi olduysam pardon ben de 17 yaşındayım gerçi.Vücut olarak çok iyisin bruce lee gibi olmuşsun :D Tebrikler ..

Demirgan bunu beğendi.
  3. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle yorumun için çok teşekkür edrim onur8bb . İnsanları ciddiye alarak cevap vermemin sebebi empati yapmam . Ben birine yorum yapsaydım yahut soru sorsaydım bende ciddiye alınmayı beklerdim . Ünlü bir söz vardır , kendine yapılmasını istemedigin şeyi başkasına yapma diye . Ondandır titizligim :)

Tekrar çok teşekkurler

4. egebahadir

egebahadir Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    ınanmak sana kalmıs bırsey kardesım. ben 3-4 sene oncesıne kadar bayaa kılolu bırıydım. Ardından kurege baslayarak kılo verdım. 2 bucuk senedır kurek ve yuzme 7 aydırda boks yapıyorum. gecen senede okulumun kulup ve okul takımında basket oynuyordum.bunun uzerınede evdekı yaptıgım calısmaları eklersek boyle bır vucut hıc de kacınılmaz degıl. Msela hıc karın asım yok. belim yaglı ama kollarım goguslerım ve omuzlarım bana devasa gelıyor. Dikkat edersende yaptıgım sporların hepsı aynı kas gruplarını calıstırıyor. Sen ıllede fotografımı ıstıyorsan en yakın zamanda bır tane cekıp koyacagım merak etme. Bırde vucudunu kotu gormuyorum asla yanlıs anlama aksıne cok guzel bence fızıkı olculerın. Bırde benım vucudumda senınkı gıbı sadece kas yok. Bunun ustunu kaplayan ıncede bır yag tabakası var. O da yedıklerımden dolayı olsun.;)

5. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Yok yanlıs anlama egebahadır . Ben o omuzların altında o beli gerçekten gormek istedigim için bu yorumu yaptım sana . Ama besin takviyesi için dediklerini gordugumde gerçekten uzuldum . Boylesine spor geçmişi koklu olan birinin bu tarz yorum yapması beni uzdu sadece . Yoksa olculerine inanmama gibi bişey soz konusu degil . Sende biliyorsun ki insanoglu istese oyle veya boyle 150 santim omuzun altına 80 santim goguste yapabilir . Sana eskilerden bir ornek vereyim . Sergio Oliva . 3 kez Mr. Olympia . 148 santim gogsun altına 70 santim bel . Olmayacak iş degil olur elbet ama nadirdir . Sen kendini bu ozelligin yuzunden şanslı say :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:01 ----------

Son olculerim ;

Kol : 37
    Gogus : 106
    Omuz : 121
    Bel : 72
    Bacak : 50

6. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    2. fotoğrafta göğüslerin arnoldunkilere benzemiş şişkin ve çizgileri belli bişey sorucam benim göğsümde şişkin yan tarafları ama karşıdan bakınca sanki hiç yokmus gibi gozukuyo yani nasıl karınla göğüs arasındaki çizgiyi çizebilirim? sen onu cok iyi yakalamıssın genetik süper yani yoksa 1 yılda herkes yapamaz oyle bide biraz trapeze agırlık versen fena olmaz cunku omuzların dar degil trapez yakısır :D

Demirgan bunu beğendi.
  7. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Çok geçmiş olsun . Ben bb ye başlamadn once ayak bilegimi çatlatmıştımda , acısını bilirim hani . Yorumun için çok teşekkur ederim ve seninde fotograflarını görmek dilegiyle

Teşekkür ederim düzelip antremanlara başlayınca en kısa zamanda koyucam fotoğrafları .Acısı kötü gerçekten :D

Demirgan bunu beğendi.
  8. burakdemiral98

burakdemiral98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Dambıl kaç kg'likle çalışıyorsun demirgan ?

9. 123dogukan123

123dogukan123 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkesin diyeceği gibi süper ötesi vucut yapmıssın :D bunu söylemeden soruma geçmeyeyim dedim :D acaba karın için neler çalıştın mekik falan hepimizin bildiği şeyler fakat ayrıntılı olarak karın için neler yaptıgını söyler misin :)

10. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorumun için çok teşekkur ederim . Karınla gogus arasındaki çizgi derken dedigini tam anlamadım açıkçası . Mide kasları arasındaki çizgi mi yoksa gogus kafesinin ortasından boyna kadar olan tarafmı ? Mide kasları arasındaki çizgi kaslar derinleştirilerek yapılabilir ancak . Diger gogus kafesinden boyna kadar gogsun arasındaki cizgi de gogus hacimlendirilerek yapılabilir . Eger gogusun agrıksa dar chest press oneririm

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:34 ----------

Yormun için çok teşekkur ederim . Onceki sayfalardada bahsettigim gibi , karın için belli bi çaba sarfetmedim . Uzun suredir bende olan bir kas dı o

11. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53

12. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    dostum göğüs ve triceps çalışmalarında kaç kg basıyorsun?

13. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    erken yaşta başlamanın faydaları. bu formu bozmayıp biraz kilo aldığında çok daha iyi olucaksın. tebrikler..

Demirgan bunu beğendi.
  14. LanxtiN

LanxtiN Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Veteriner Hekim Ö.
    Yer:
    Batman
    Bu şekilde devam edersen hem yakışıklısın üstüne birde vücut yaptın mı herkezin imreneceği bir fiziksel görünüş olur, sporu hiç brakmayıp sürekli devam etmeni isterim.

Tüm yorumları okuyamadım 2-3 sayfayı okudum galiba, Programın çok güzel, ısınma amaçlı ve karın bölgesi ile ilgili ne yapıyorsun merak ettim.

Demirgan bunu beğendi.
  15. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle yorumun için çok teşekkur ederim LanxtiN . Yakısıklılık konusundaki gorusunuz sizin takdirirniz , minnettar kaldım , sagolun :)

Isınma amaçlı salondaki en hafif dumbell ile 1x15 dubmle press , 1x15 yana acıs , 8 - 12 barfix ve 30 kg ile bench press yapıyorum .

Mide programımı biraz karman çorman yaptım ama yazayım

Mekik , ilk set : 35-45 tekrar normal
    Mekik , ikinci set : 5 kg agırlıgı kafanızın arkasında tutarak çekmeye calısın . ( sakın agırlıgı belinize vermeyin )
    Mekik , üçüncü set : 5 kg agırlıgı gogsunuzun ustune koyup 25-30 tekrar
    Mekik , dördüncü set : 10 kg plakayı gogsunuzun ustune koyup cıkarabildiginiz kadar nizami tekrar cıkarın . Setiniz bittikten sonra agırlıgı gogsunuzun ustunden indirmeden govdeniz bacaklarınızla 90 derecelik bir acı olusturacak sekilde durun . Yani yarım mekik pozisyonunda . Karın kaslarınızı sıkabildiginiz kadar sıkın . Ama sakın nefes almayı unutmayın :)

Tekrar çok teşekkur ederim

Unutmadan alt mideyi de yazayım ;

Bilindik uzere standart duz yuzeye yatıp bacakları havaya kaldırma 4x20
    Dips aletinde dirseklerinizi dayayarak 3x15 .

yeşilfener bunu beğendi.
  16. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    senin vücudunun hastasyım gerçekten çok güzel hedefim senin vücudun ama anlamadığım tek nokta 182 boya 63 64 kıloda nasıl o kadar ırı kollar oluyor aklım almıyor ben 175 boy 62 kıloyum öyle değilim kemik iriliği desen bende ince kemikliyim kemiklerim iri değil ama gerçekten mükemmel helal olsun iyi iş çıkarmışsın..

Son düzenleme: 6 Aralık 2011
    Demirgan bunu beğendi.
  17. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Oncelikle yorumun için çok teşekkur ederim . Kollarm aslında iri degiller . 37 cm o kadar buyuk bir olcu sayılmaz . Ve kilom yanıltıcı farkındayım . Bu sanıyorum ki kemik inceligim ve bacaklarımdan kaynaklanıyor . Tekrardan teşekkur ederim

18. wardstone

wardstone Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de 15 yaşındayım 1 ay body-building yaptım ilk başta bu yaz.Fakat ramazan ayı dolayısıyla 1 aylıkara vermiştim.1 ay uzadı uzadı geçen aya kadar :) 1 ay önce tekrar başladım bodybuildinge.Şuan senin resimlerine baktıkça gaza geliyorum.Sen bana moral kaynağı oldun cidden çok teşekkür ederim burada vücudunu,programlarını paylaştığın için.
    Aşağı yukarı aynı yapıya sahip gibiyiz karın bölgesi dışında :) bu halinle senle plajda yan yana görünmek istemem şahsen şansım 0'a düşer :)
    Daha çok gelişmen dileğiyle...

Demirgan ve Azi bunu beğendi.
  19. Demirgan

Demirgan Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul

Bu güzel yorumun için teşekkür ederim Wardstone . Senin için moral veya motivasyon kaynagı olabildiysem ne mutlu bana . Mide bölgesi evet biraz emek isteyen bi iş , istikrarın da varsa benden cok daha iyi bir mideye sahip olabilecegine eminim .

Hepmizin daha ço kgelişmesi dilegiyle , iyi antremanlar

Bu arada 3 tane yeni resim koyuyorum . Biceps progress week 2 oluyor . Bir tanede omuz genişligi ve bel inceligi için . Şimdiden yorumlar için teşekkur ederim

Ekli Dosyalar:

• barb1.jpg
      barb1.jpg
      Dosya Boyutu:
      51,8 KB
      Görüntüleme:
      741
    • barb2.jpg
      barb2.jpg
      Dosya Boyutu:
      52,7 KB
      Görüntüleme:
      766
    • barb3.jpg
      barb3.jpg
      Dosya Boyutu:
      39,4 KB
      Görüntüleme:
      709
    Keycad ve wardstone bunu beğendi.
  20. useba55

useba55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Gerçekten iyi iş çıkarmışsın. Senin antrenman programını uyarlamaya başladım bu haftadan itibaren ama şu son sayfada verdiğin karın ve mide antrenmanınıda eklemek istiyorum anlayamadım ne yapacağımı dumbellar ile işim bittiğimdemi uygulayayım yoksa ayrı bir gündemi ?

Demirgan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş