demirciye dumbell yaptırmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ineedpower tarafından 1 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı salona gidemeyeceğim onun için demircinin birine dumbell ve plaka yaptırmak istiyorum 35-40 kg civarı sizce ne kadara mal olur ve güzel kullanışlı bişey yapabilirler mi ?

2. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Fiyatını bilmiyorum ama gününfırsatı ve hepsiburada gibi sitelerde plakalar satılıyor fikir edinebilirsin. Demircinin birine yaptırmak yerine sanayi sitesine gidip fitnes ekipmanlarını tabi-i caizse meslek olarak yapan üreticilerle konuş.

ineedpower bunu beğendi.
  3. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    sağolasın abi ya bizim burada öyle bi fabrika filan yok satanda yok yani o sitelerdede 20 kg dumbell set 60-70 tl demircilere filan bi sorayım en iyisi hesaplı olur diye düşünüyorm şuan aile filan sıkıntı çıkarıyor o yüzden

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Fabrika demiyor zaten yahu sanayi sitesine gideceksin :)

5. <Deniz

<Deniz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum yapamıyorlar daha doğrusu ben demircilerle konuştum düzgün yapılmış demirler ve barların kesimi filan 200 TL yi geçer diyorlar zaten 200 TL'ye 50 kg setler satılıyor araştırsan 350 TL verip 100 kg set alabilirsin fakat indirimden almalısın çünkü indirimde setler 100 TL ise indirim bitince 230 oluyor arada yaklaşık 130 TL oynuyor.100 kg setlerde 400 Tl civarı oynama oluyor indirimleri takip et 150 TL'ye alabilirsin 35-40 kg bir set =)

6. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    dips yaptırmak istiyorum bende kaça malolur.

7. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar böyle demirciye filan yaptırmak hesaplı olmaz ben torna tesviyeciyim şu an demirin kilosu 1.3 tl olsa kesimiyle beraber 1.5 tl 2 tl şimdi birde bunu tornacıya versen üstünü ve içini temizlesin radüs yapsın bir örnek 2,5 kilo elde etmen için 2.7kilo gibi olması lazımki talaş alınca 2..5 kilo olsun
    tornacının alcahı parayıda söyleyim bir tane 2.5 kilo için minumum 5 tl
    çıkan sonuç 1.5tl x 2.5 kg demir=4.25tl+tornacı 5 tl=9.25tl bize kg kaça mal oldu kilosu 9.25 tl bölü 2.5 = 3.7tl birde boya yada kaplama yaptırcam dersem dahada artçak yapçahın hamallık cabası hazır almak en mantıklısı.
    dips için demircinin muhtemelen ilk kez yapçahı elinde model ve ölçü olması lazım ben çok temiz iş yapçahına inanmıyorum .

halterman, diez ve ineedpower bunu beğendi.
  8. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Fabrika demiyorum sanayi sitesinde ki tornacılara gideceksin; işi bu fitness ekipmanlarını üretmek olan tornacılar var orada, kendilerinde kalıpları vs olduğundan demirciye verdiğin sipariş gibi yalan yanlış gelecek bir ekipman olmadığı gibi zaten hazırda olduğu için ekonomik de olur.

ineedpower ve GencGrafiker bunu beğendi.
  9. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    ben fabrika anladım kusura bakmayın :D tornacılara bi sorayım en iyisi bugün

10. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    zamanında ben betondandan yapmıştım jöle kutusuna ve galvanizli özel yapılmış parçaya.
    sende alamıcak durumdasan kutulara beton dökersin idare edersin durumunu düzelteseye kadar.

Sayfayı Paylaş