Delta Koridior Barfiksi Kurulumu

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve ewredlgr tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ewredlgr

ewredlgr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    iki gün önce hepsiburada'dan delta koridor barfiksi aldım.
    Delta 140 Cm Barfiks - Kapı & Koridor Barı Egzersiz Spor Fiyatı
    Bugün kargoyla geldi.Kutusunu açtığımda içinde herhangi bir kurulum kılavuzu yoktu.Ben de kendim kurayım dedim ancak barfiks elimde kaldı.
    Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
    https://www.hizliresim.com/Gbz2GBarın ortasında bir vida vardı. galiba sol taraftaki contaya bağlıydı içerden.İşte onu çıkardım ama şimid tekrar takamıyorum vida boşta kalıyor.contayla üst üste gelmesi lazım halbuki.Ama fotoğrafa bakarsak o deliğin contayla üst üste gelmesi de imkansız. çünkü contanın olduğu soldaki sopa o kadar uzun değil.anlamdım gitti.
    Yardımları bekliyorum

2. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Contanın olduğu kısım aslında bir vidalı sistem ve kendi çapında dönerek sol tarafa doğru genişleyebiliyor. eğer conta kısmı denk gelmiyorsa o kısmı pense ya da işkence gibi bişeyle sıkıca tutup çevirerek açıp denk gelmesini sağlayabilirsiniz, aslında sadece o çevirme hareketiyle kuracaktınız. İyi idmanlar

3. ewredlgr

ewredlgr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Tesekurler sorun cozuldu.problem contanin oldugu demir kisimdaymis.dis attigi icin o taraftan uzatamiyormusum.o yuzden de ortadaki demiri o kisimla birlesik bi sistem sandim.ancak sonra ne olduysa dis duzeldi ve o taraftan da uzattim.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Ağustos 2014 ---
    Bu arada urunu alirken duvara sikistirilip kullanilabilcegini duymustum ama ben pek basaramdim.acikcasi pek guvenli gozukmuyordu o yuzden icinden cikan aparatlari duvara monte ettim.

4. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Benimkini de duvara monte etmiştim zamanında, en güvenlisi o, ha birde ortadan kesinlikle tutarak kendinizi çekmeyin, hemen eğilir. Mümkün olduğunca köşelerden çekiş yapın.

5. ewredlgr

ewredlgr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bu da son hali [​IMG]
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ağustos 2014 ---
    Bayagi saglam gozukuyor benimki cok sorun olacağini sanmiyorum.koselerden tutunca ellerim aciyor.
    kullananlara sikistirma yonunden asilmalarini oneriyorum.her asildiginizda daha cok sikisiyor ve gevseme problemi oluyor.
    Ayrica ben icinden cikan vida ile daha uzun bi vida ile monte ettim.daha saglam oldu gibi.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2014
    Tevfik Erzon bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş