Delta DS8500 Deluxe - Ağırlık sehpası aldım, yardım.

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve CyberLink tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CyberLink

CyberLink Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir / Çeşmealtı
    Arkadaşlar, spor salonuna gidecek vaktim ve nakit param olmadığından vade farksız 6 taksitle hepsi burada dan başlıkta belirttiğim ürünü aldım, oda aniden gelen bir gazla hiç araştırmadan. Bugün de ufak araştırmalarla "Adler 855" i buldum, arkadaşlar acaba ben bu ürünü almakla yanlış mı ettim? Fiyatları da hemen hemen aynı. Aralarında ki farksa şu; (Dayanıklılık açısından bilmiyorum, yorum yapamam) Delta da scout curl yeri , Adler de ise lat (kanat) egzersizleri yapacak yer mevcut. Ben rahatlıkla 15 barfix çekebiliyorum, sizce lat aletine gerek varmıdır.

Eğer gerekirse tavana 2 adet makara monte ederek çelik halat ve bar yardımıyla lat egzersizlerimi de yapabilirim, ne dersiniz maliyet/kullanış açısından değmezmi?

2. CyberLink

CyberLink Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir / Çeşmealtı
    Madem yorum yapan yok o zaman ürün elime ulaşmışken bu ürünü almayı düşünen arkadaşlar için ön fikir oluşturacak bir kaç yorum yapayım.

-Ürünün sağ ve sol tarafında bulunan butterfly kolları hiç bir işe yaramıyor, kol uzunluğunu düşünerek yapmamışlar, adeta biceps çalışmak için yapılmış o derece kötü yani.
    -Scout curl için yapılmış olan sehpasında açı ayarlama mekanizması yok, yükseklik ayarı ise 3 kademe ile kısıtlı, eğilerek kullanabiliyorum. (Sehpanın kilit mekanizması geçmeli saplama olduğundan biraz boşta, yani hareket esnasında scout curl aparatı sallantı yapabiliyor)
    -Döşemesini ve minderlerini pek sağlam ve kaliteli bulamadım.

Bana kalırsa aynı fiyata daha kaliteli bir bench sehpası almakta fayda var. (İncline, Decline ve Bench ayarlı) Yani butterfly, leg, scout gibi gereksiz, yapıya ters ve kalitesiz ekipmanları olmayan, fonksiyonel ve sağlam bir ürün almak kesinlikle daha mantıklı (Y)

mma-, kenan_23, selim4141 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. candc

candc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aynı üründen bende de var o dediğin kısım gerçekten çok sallanıyor
    sırt minderi zorlanmadığı için bende sıkıntı yok ama oturağın minderini kırdım galiba :)
    butterfly kolları gerçekten bi işe yaramıyo ben onu hiç kurmadım bile
    profil dayanıklılığına gelince alt taraftaki kelebek civatayı sıkmadığım halde bench press de 60 kiloda bi sıkıntı olmuyor

4. onder1

onder1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    delta markasının içinden sadece delta ds 8109 öneririm vücut geliştirme ile ugraşanların rahatlıkla kullanabilecegi bir sehpadır...

CyberLink almış oldugun sehpayı iade veya degişim yapma imkanın varsa direk elinden çıkar ve bu sehpayı al

Sayfayı Paylaş