Definisyon Yağ yakıcı (termenojik)- diyet

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve şahin izgi tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

hangi yag yakıcı sizde daha iyi

1. animal cuts

oy sayısı 3
    100,0%
  2. grenade thermo

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Selamınaleyküm arkadaşlar soracağım sorularıma önerilerinizi bekliyorum sormadan önce
    yaş 22 boy 177 kg84
    şuanda bulkdayım herkesin bildiği gibi dogal olarak yapan biz amatör sporcuların işi gercenden cok zor
    çünki: hacim ve definenin ortasını tutturmak cok zor yag oranım düşüriyim derken kollar gögüsler ölç kaybı kacınılmaz oluyor
    ne kadar clenbulk yapsakda yaglanmanın önüne gecilemiyor bunun aksine konuşan varsa buyursun gelsin tartışalım
    benim kendimden bahsetmem gerekirse vücut öyle bir sacma şekilde sacma yerlede yaglanma oluyorki gercekden cok sacma kısadan anlatayım size
    bulkda hemen belden ve göbekden yaglanma belirtisi başlıyor bazılarında oldugu gibi ALLAHA şükür gögüslerde jinekomasti durumu yok :D
    kollar biceps kısmı yaglı triceps kısmı sıktımda coğu parcası belli oluyor araştırmalarımda bazı baktıgım kişilerde böyle birşey yok adam yaglanıyorsa herşeyi yaglanıyor kuruyorsa heryeri kuruyor bu bana sacma gelir bilmem size nasıl düşünüyorsunuz cok fazla uzatmadan :D
    definisyona girmek istiyorum hangi yag yakıcı önerirsiniz araştırmalarıma göre animal yada grenada iyi deniyor
    bunun yanında sonucda kg kaybı yaşıyacaz glutemin mi alsak?
    bcamı alsak? kasları korumak için fazla ölçü kaybetmemek için
    ilk başlarda karbonhidrat ne kadar düşürmemiz lazım?(mutfak tartım var)
    protein alımım ile ilgili sıkıntım ALLAHIMA şükürler olsun parasal olarak bütcem her zaman ona var et tavuk balık
    ölçülerimi vereyim gögüs 117cm shoulder 127cm kollar 40cm bel 90cm işte göbek olarak değil yanlardan bir sıkıtı var
    durum böyle aklıma daha fazla soru gelmedi şimdiden okudugunuz için yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler
    Bilgi bilgiden üstündür.

http://i.hizliresim.com/B24YBL.jpg before after

Son düzenleme: 5 Haziran 2016
    ozberkk bunu beğendi.
  2. Sahinizgi05

Sahinizgi05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. Mor Menekşe

Mor Menekşe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Bursa
    Bildiğim bitek karışım var bi çay tadı iyi değil ama idrarla feci yağ attiriyor (doktor tavsiyesi) istersen verebilirim

4. Sahinizgi05

Sahinizgi05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ????

5. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Yag yakiminin vucuttan akciger yani solunum yoluyla atildigini acikladi bilim adamlari,diskiyla degilmis yani

Ftr_ve_fitness bunu beğendi.
  6. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Jinekomasti daha farklı. Hormonal dengeyle alakalı. Erkeklerde östrojen fazla salgılanırsa oluyor genelde. Kadın göğsu gibi gögusler oluşuyor. Yağlanırsan (erkeklerde genelde göbek cevresi) yani e haliyle göğüslerinde yağlanacaktır. Benim genetik kotu hem göbek hem üst bacaklarim yaglaniyor. Düşük bel giymekten belim normal hemen üstü mesala aşırı yağlı. Pantolon giyiyorum bacaklar tam oturuyor beli bol. Bi arkadaşim var 100 kilo felan katiyen bacaklardan almiyor. Aldıgi tum yag üst vucut. Bacaklari cop gibi. Doktor buna bacak ant. Verdi. Bacaklar vücudu taşırken zorlanıyormuş. Genetik hemde tamamen. Yag yakıci konusunda ben cla one ve nutrend l carnitine kullanıyorum. Tok tutuyor. Midem gurulduyor ama yiyesim yok. Ha bi de olcu kaybı yaşarsıniz. Zaten yağlıyim diyorsunuz. Hangi kas grubundan ne kadar kaybedersiniz bilmiyorum. Sonucta suan olctugunuz yağlı kas hacmi. Bundan irisiniz. Yag yakimi başladigında yaglar gidince o kadar kas kilosu alamazsıniz hemen ayrıca kasla yağin hacmı farklı. Mesela kolunuzda 1 kg yağ olsun bi de 1 kg kas. Kaslıyken kol hacminiz daha küçuk cıkacaktır. Sunu da söyliyim l carnitine su attıriyor dısarı. Kaslarda da su tutar daha hacimli gözükür. Yani siz bunu kullandıgınizda illa ki hacminiz kücülcek. Ben creatinde kullaniyorum. Biri su tutuyor biri suyu dısarı atıyor. Vücudu buga soktum gibi. Bakalim 3 gün oldu. 27 gün sonra ne olcak?

şahin izgi bunu beğendi.
  7. Mor Menekşe

Mor Menekşe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Bursa
    Dışkı demedim zaten ben idrar yoluyla dedim ,1 dış sarımsak 1 adet kuru zencefil 1 adet cubuk tarçın yarım limon 1 şu bardağı suda kaynatılıp süzulup içilir arzu ya göre bir çay kaşığı bal ilede tatlandirilabilir düzenli olarak günde 1 veya 2 kez içilebilir zamanında denedim gayet güzel ise yarıyor sadece tadı birazcık ağız buruyor okadar bide sıcak tüketilmesi lazım.

8. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bu dediğin yağ mı yakıyormuş? yağ yakan böyle bir şey varsa hepimiz kullanalım. ama yani bakınca en fazla ödem atar gibi gözüküyor

9. Mor Menekşe

Mor Menekşe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Bursa
    Ben özel bi hastanenin diyetisyeni ile 6 ay kadar çalıştım güzel olumlu sonuçlar aldım o zaman ödem yoktu benim vücudumda yağ yaktigindan eminim yani .ki bunu çevremde birisi daha denedi 1 yılda 84 kilodan 60 à düştü bende içmeye basliycam yakında iftardan sonra .

10. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Alkali beslenmenin bir ayagida tarcin ve limon,vucut asitli beslendigimiz icin yag depoluyor organlara zarar gelmesin diye,alkali bu asidik etkiyi torpuluyor ve vucud yag depolamayi birakiyor

11. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Diski idrar farketmez akciger karbon olarak solunum yoluyla atiyormus

12. Mor Menekşe

Mor Menekşe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Bursa
    Dogrudur araştırma yapılmıştır vs ama ben ona inanamadım pek

13. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    siz yiyin yiyin sonra bunu içelim yağ yakalım. var mı böyle bir şey ya? diyet yapmışsınız. zaten diyetisyen günlük alman gerekenden düşük kalori vermiştir. öyle yakmışsındır. en fazla metabolizmanızı hızlandırıp ödem atmıştır. bu benim görüşüm.

14. Mor Menekşe

Mor Menekşe Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Bursa
    Yiyin yiyin için zayıflayın diye bir mantık varmı? ?? Ayrıca iç içme ben sadece söyledim polemiğe girmenin alemi yok .

BöRü80 bunu beğendi.
  15. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Amacim sizi elestirmek degil. Sadece yağ yakar dediginiz için bunu insanlar dedigim gibi anlayabilir. Yer yer sonra onu icer yağ yakmiyor gibisinden bir seyler diyebilir. Amacim diyet yapmalarini söylemekti

16. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    Yaglar vucuttan atilmaz arkadaslar inanamayin hurafelere, iyice arastirirsaniz yaglarin sadece kardiyovaskuler calisma ile enerjiye donustugunu ogrenirsiniz.

17. BöRü80

BöRü80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Şubat 2018 ---
    Bana atsana

Sayfayı Paylaş