Definisyon mu yapacağım ? (kafam inanın aşırı karıştı.)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ZapieL tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar karın kaslarımın yanında göğüs ve kolda çalışmak istiyorum fazlasını istemiyorum.Ancak karın kasımı çıkarmam için karınımdaki yağları eritmem lazım.

Şimdi kafamı karıştıarn soru şu:

Kollara ve göğüse hızlı abanmak için NO XPLODE 2.0 + ANIMA PAK + UNIVERSAL 3001 Stackini yapmalımıyım ? Yoksa basit bir definisyon diyetine girip (2 kat karbonhidrat 2 kat protein gibi.)

Karınımdaki yağı eritip baklavaları mı çıkarmalıyım ? çünkü kollara hiç abanamadım okuldan dolayı.Şimdi spor salonuna yakın oturuyorumda ( taşındık. ) o yüzden.

Bu arada lütfen bana forumda araştırma yapın tarzı linkler vermeyin çünkü neredeyse bütün forumu gezdim.

Şimdiden teşekkürler,saygılar.

Edit: YANİ DEMEK İSTEDİĞİM: Karınımdaki yağlarımı eritirken aynı zamanda yukaridaki supplement ürünler ile kol ve goguse girebilirmiyim ? birisi açıklarsa çok sevineceğim.

not: 17 yaşındayım.Sol tarafta 16 gözüküyor ama 16 değil.

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

Edit: Arkadaşlar araştırmalarıma devam ettim ve definisyonun ağır bir bulk donemı sonrası alınan yağların ortadan kaldırılması amaçlı yapıldıgını anladım.Ben sadece ağır derecede karın çalıştım.Bence benim yapmam gereken şey düzenli sağlıklı beslenmek yağ oranımı 10-12ye çekmek.Şuanda 17.Ve bence düzenli beslenirken supplement kullanmamın bi zararı olamz dıye dusunnuyorum.Gunde 2000 kalorilik yemek yiyemek bitek o sorun olur.

Son düzenleme: 1 Mart 2013
  2. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    edit: arkadaşalar yamamdır söylediğim şeyleri iyicene araştırdım ve şu sonuca vardım:
    ben bulk falan yapmamışım definisyon yaparsam incecik kalırım yapmam gereken şey CLA + L-carnitine kombosu yapıp yağlarımı eritmek.

3. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Definisyon yaparsan hatları belli parçalı bir vücudun olur ektomorf birini çok ince gösterebilir.Ancak mezomorf veya endomorf biri zaten yapı ve kemikçe iri olduğu için dahada yakışacaktır.Fitness modeller gibi olmanın ilk adımı yağ yüzdeni %10 nun altına çekeceksin.Eğer yaz için beach body istiyorsan yağ yakıcıların öyle aşırı bir etkisi yok sağlam bir diyet ve bol bol kardiyo yapacaksın.

Sayfayı Paylaş