definisyon kürüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ugur_altunbas tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    acı ama gerçek. tiroid hormonu t4 veya t3 ile clenbuterol iyi yag yakıyor bunu okuyup yapan acemi olmaz inş ama bende göbekli halden ilk defa 6 packse gectim 98 kg dan 79 a 45 gunde geldim. kol 48 den 46.5 a indi sadece ama daha define oldugu icin süper oldu...

2. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ben vallaha 15 gun kullandım sadece bıraz tırstım acıkcası.umarım kımse buradan bakıpta girişmez bu işe.ben senın kadar zayıflayamadım bravo sana.

3. Raish

Raish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    dostum efedrin astim hastalarinin tedavisinde kullanilan bi ilac biliosundur tahminimce efedrinden memnunmusun nefes alisverisinde bi deigisiklik oldumu?

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    efedrini koşu ile 4-5 defa kullanman yeterli. Durup durduk yerde çarpıntılar başlar. Ağırlık antrenmanlarında setler arası nefes nefese kalma. vs,,, Çok teklikeli bir ilaçtır, dünya kadar ölen insan var. Şuan sağlık pek önemli gibi gözükmez ama ilk kalp krizinizden sonra dünyaya farklı bakarsınız. Bazı şeyleri bu kadar kolay riske etmeyinduh

Son düzenleme: 4 Eylül 2009
  5. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Vucudunuz calisma duzenini dengesini bir bozulursa o zaman daha bir anlar insan degerini , su an duzgun gorunmek icin kisa veya uzun vadede yasanabilecek kalp solunum sorunlari sonucu bakalim o zaman 5 kg kaldirmaya gucu ve nefesi yetebilecek mi insanlarin , o zaman anlasilir sagligin degeri , kafa vurmak icin taslar aranir ama nafile giden gittikten sonra diil taslara kayalara vursan o kafayi ne fayda ?

zigbog ve ugur_altunbas bunu beğendi.
  6. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yorumunu beğendim.haklısın.fakat denedim işte yapacak birşey yok malesef.74.5 kiloda bıraktım dietide efedrinide.nefes alıp vermeme gelince efedrini ben sadece nabız olcumlerımde hıssettım 160 nabız ıle kosularımı yapıyordum.aralıklı ınterval seklınde yaptım kosuları.suan beslenmem duzene gırdı bır daha kesınlıkle kılo almayacagım ve kesınlıkle bu işlere bulaşmayı dusunmuyorum.istediğime ulaştım bır sorun olacagını da dusunmuyorum.
    saygılar

zigbog bunu beğendi.
  7. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    efendrin kullanımında daha iyi nefes alır verir efedrin vucut ısısını arttır vital kapasiteyi %35 oranında arttırır sadece uykusuzluk ve çarpıntı yapar bide ağız kuruluğu bağımlılığıda cabası kalpte sorun yoksa çarpıntı yapmaz

8. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Kalpte sorun yoksa çarpıntı yapmaz mı?. Kalpte sorun varsa zaten ani ölümlere neden oluyor. Çarpıntı bu ilacın koşu sırasında yarattığı olağan bir şeydir. Yanıltıcı bilgi vereceğine forumu iyice oku derim.
    Burdan başla;
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/efedrin-nedir-t1.html?t=1&highlight=efedrin

9. sonflozof

sonflozof Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    para yerim
    Yer:
    pendik ist
    ugur altunbas/ suan yanli yol izliyorsun normal bir kilodasin asagi kiloya daha inme yaglardan osekilde kurtulamassin. benim kullandigim bir yontem var onu yapabilirsin. kas oranini artiricak idman ve kurler uyguluyabilirsin kas orani artikca yaglar parca parca gidiyor/ buyuyen kasin enerji gereksimi artiyor bi noktadan sonra karbonhidrat yuksek olsa dahi yaglar enerjiye donuyor yani cozuluyor/ peki bu nasil oluyor kaslar buyuyunce glikojen depolari buyuyor yaglardan enerji kullanimi yuzde 80 den yude 40 lara dusuyor vucut bu duruma uyum saglamak icin yag oranini azaltiyor. sonuc kaslari buyut yaglardan kurtul kiloyla alakasi yok/saygilar.

10. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    asıl zararı zaten saglıklı kalbe verrı yan etkılerı arsında rıtım bozuklugu mevcut eger daha once rıtım bozuklugu yasamadıysanız bun ne demk oldugunu bılemessınız rıtm bozuklugunu ben yasadım benımkı ekstrasıstoldu kalbınız her tekledıgınde olusan olum korkusu ve yukslen adrenalın bıle bu sorunun ne kadar kotu oldugunun gostergesıdır bırde bunun gecıcı degılde kalıcı oldugunu dusunun ıste o zamn bu ılacın neden kullanılmamamsı gerektıgını anlarsınız

hasta kalbı olanlar zaten kesınlıkle uzak dursunlar cunku yuksek ıhtımal olum vardır ucunda

11. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

çarpıtıcı bilgi vermedim arkadasım bizzat kendim kullandım bence sen oku derim bende sana lütfen biraz daha kibar olursak daha hoş olur

12. ckaragozler

ckaragozler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Levotiron

Kardeşim sakın levotirona bulasma derim.Ben Hasimato triodi hastasıyım.Sindirim sistemim yavaş onun için kullanıyorum.Omur boyu kahvaltıdan yarım saat once içmek çok yük.Bunu geçtim t3 t4de herhangi problem yoksa girme o işe derim.Triodlerini bozarsın gercekten ben levotiron 75 babam ise 100 kullanıyor Annemde 75 genetik var biraz bu işlerde

Sayfayı Paylaş