Definisyon Hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CınarBerlın tarafından 28 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CınarBerlın

CınarBerlın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar foruma yeni uye oldum bir iki sorum olacak siz degerli abilerim ve arkadaslarima.

18 Yasindayim, 1,70 boyum var ve 70 kg ym.
    Suanda definasyon donemine girdim vucut yag oranimi dusurmeye calisiyorum ama bir turlu olmuyor. her sabah duzenli definasyon kahvaltisi ve diger ogunlerde ayni sekilde bunu ne kadar uygulamam lazim gobek kisminin altinda yaglanma var onun sorununu nasil giderebilirim.
    Iyi calismalar.

as.jpg

2. xxxx1112

xxxx1112 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    antrenmandan sonra kardiyonu yap en az 20 dakika,günlük kalori miktarını karbonhidrat açısından düşür yağ hiç yeme karbonhidratları yavaş sindirilenlerden kullan protein ağırlıklı beslen karın ve adonis hareketlerine özen göster,kilo vermek kolay iş değil sabır ve emek gerektirir herşey de olduğu gibi kolay gelsin

3. CınarBerlın

CınarBerlın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim :)

4. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende şuan definedeyim günlük 300 gr protein alıyorum,bide ant dan 15 dk önce 50 gr pirinç yiyorum.Diğer öğünlerde carb almak gereksiz definedeki biri için.

5. CınarBerlın

CınarBerlın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim her sabah 6 yumurta 2 tane sarısıyla beraber tüketiyorum öğle yemeği 200 gram et bulgur pilavı, pirinçte oluyor bazen, ayriyeten yanında birde salata var devam mı boyle ?

6. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Gerçek define istiyosan biraz zorlancaksın ama sonuç iyi olur dediklerimi yaparsan,bidefa sarıları atma en önemli yer yumurtanın sabha çok önemli ye 6 tane sarılı bişey olmaz,öğlen akşam sabah tüm öğünlerde 0 la carbı bu definede carba yer yok,dediğim gibi antremana 1 kase pirinç götür (lapa) 10 dk önce ye,gün içinde bunun dışında sadece protein tüket.

7. CınarBerlın

CınarBerlın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim eğer gördüysen attığım fotoğrafı biraz yağ var yağ oranımı düşürmek istiyorum, yani kafamı karıştıran protein ağırlıklımı yoksa karbonhidrat ağırlıklı mı yapıcam o konuda zorlanıyorum

8. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Define olma süresi içerisinde arkadaşların dediği gibi karbonhidratı eğer bir anda kesersen güç ve kuvvetten tamamiyle düşersin öncelikle bunu sana söyliyim. Günlük alman gereken kaloriyi hesapla 300-400 kalori eksik al bunu hafta hafta 50-100 kalori daha açık vere vere git. Yağı kuruyemiş ve zeytinyağından alabilirsin. Proteine özen göster en az kg x2 yap. Karbpnhidratıda dediğim gibi kalorini hesspladıktan sonra geçmeyecek şekilde alabilirsin asla bir anda sıfırlama.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş