Define için lütfen yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hawksson tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hawksson

hawksson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkesten ozur diliyorum forumda yeniyim ve konuyu dogru konu basligi altinda actim mi bilmiyorum .

Uzun uzun yazip gözünüzü yormak istemem konuyu özetlemek gerekirse ;biliyorsunuz ki best model yarismasi oluyor ve kendimi oraya hazirlamak istiyorum suan 1.86 boy 78 kiloyum . 1 bucuk senedir spor ile uğraşıyorum ve kendimde artik gelişim gormuyorum 100 kilodan 78 kiloya dustugum icin vucut cok yumusak kendimi sikilastirip define olmak istiyorum bunun icin bana onerileriniz nelerdir ? Yarisma 1 haziranda o zamana kadar supplamant ile guzel bi vucut ortaya çıkarabilir miyim yoksa küre mi girmem lazim ? Suplament ile olursa urun onerilerinizi yazabilirmisiniz? Yada kur ile olur anca diyorsanız lutfen sadece bilgisi olanlar bama gore.bi kur yazabilirmi ? Herkese simdiden cok tesekkur ediyorum ve tekrar.ozur diliyorum konuyu yanlis yerde actiysam moderetorlerden ricam konuyu tasiyabilirlermi acaba ? Herkese kolay gelsin iyi forumlar.. (detayli bi resim koyamadim acil bi foto oldu ama anlasiliyo az cok bu arada tekrardan ozur diliyorum)

Ekli Dosyalar:

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.057
    Ödül Puanları:
    103
    Denifisyon yapabilmek için öncelikle define olabilecek bir kas kütlesine ihtiyacin var ve sende bu yok kaldı ki 1 yıllık 2 yıllık kütleyle definisyona falan da girmek cok mantıklı değil . Best model yarısmasına kadar ne yazikki seni kürler veya supplementler kurtarmaz . Bence bu amacını bir sene ertele ve adam akıllı bir şekilde calısmaya başla bu şekilde hazirana kadar bir yere varman pek mümkün görünmüyor ama tabi deneyebilirsin vücudunu bakarsın bir şeyler olur ama oradakilerin vücutları ile mukayese edilebilir mi bilemiyorum . Bir de o yarışma dışarıdan göründüğü kadar kolay ve rahat bir yarışma değil yani kazanmak için Tip ve vücut 2.planda kalıyor 1. planda olanlar daha baska seyler diye çoğu kişiden ve katılan bir arkadaşımdan biliyorum . Sakın böyle kıytırık bir yarısma için acele bir Küre falan gireyim deme hayatındaki en büyük yanlısı yapmıs olursun

3. hawksson

hawksson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kas kutlemin yeterli oldugunu düşünüyorum çünkü abarti bi vucut istemiyolar fit bir vücut istiyolar. Ayrica yarismadaki amacım 1. Lik degil sadece katilmak yani söyle diyim tam takir bi define lazim degil hafif mide kaslari ve hatlar belirginlesse yeter

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.057
    Ödül Puanları:
    103
    Ben farklı bir şey kastettiğin düşünmüştüm benim hatam . Eğer dediğin gibi bir vücut istiyorsan küre ve supplementlere ihtiyacin yok . Tek ihtiyacin adam akıllı bir diyet ki aşırı yaplı biri olarak da durmuyorsun . Forumdan yağ yakım diyetlerini araştırarak bir program cıkarabilirsin. Hazirana kadar amacına cok rahat ulaşırsın eğer tek amacın hafif mide kasları ve hatları belirginleştirmekse . Yağ yakımını sağlamak için günlük aldığın basit ve kompleks karbonhidrat miktarını düşürmek en etkili yoldur ve yağ yağmak basittir . Definisyon diyeti programlarda görüldüğü kadar zor değildir sadece karmaşık gelir insanlara ama dediğim gibi olay günlük alınan karbonhidrat miktarında bitiyor

5. hawksson

hawksson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiyeniz icin cok tesekkur ederim . Şöyle bi durum var spor yapmaktan yoruldum yani hic spora gitmek istemitorum hani bi takviye alsam yada kure girsem spora tekrar adepte olurum diye dusunuyorum ve gelisimim acayip yavasladi bu durum canımı sıkıyor kisa surede bi gelisim göstersem spor yapmayi tekrar eskisi gibi ozlicegimi dusunuyorum . Yani uzun lafin kisasi benim ihtiyacim olan cok kisa surede gelisim gostermem icin diyet ile birlikte bi tavsiyeseniz olurmu suplament yada kucuk bi kur gibi ?? Basinizi ağrıttim kusura bakmayin tekrardan :)

Sayfayı Paylaş