Definasyonda Halsizlik

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kular15 tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    İyi gunler arkadaslar ben su an deınasyon donemındeyım ogunlerımde tavuk bulgur domates v.s yıyorum ama acıkcası tavuk yıyınce bulgur yıyesım gelmıyo doyuyorum o anlık tavuk ve domates yıyerek bulguru dolaba koyuyorum.Ama bı muddet sonra halsızlık baslıyo bole vucudum tatlı bısıler yemek ıstıyor gıdıyorum mandalın elma v.s yıyorum bunun yaglanmaya neden oldugunu bılıyorum sızce tok olsam bıle o ogunde bulguruda yımem lazımmı karbonhıdrat yoksunlugundanmı vucudum bogle yapıyor

2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yeterince karbonhidrat almıyorsun bende definisyon dönemindeyim gün içinde birer avuç 2-3 kere kuru üzüm halsizliğini alır

3. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    hmm sizce bu normal bişeymi yani herkez yaşıyormu bu halsızlıgı yani bıde lıse son sınıftayım test fln cozuyorum bunlarada yansımasını ıstemıyorum

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    definisyon döneminde elbette ki halsizlik olacak, güçte düşüş olacak bu olmuyorsa definisyon başarısız demektir zaten :D hangi bbciydi hatırlamıyorum ama mr.olympia hazırlığında olanlardan biri olduğu kesin, müsabakaya kısa dönem kala diyor ki '' definisyondaydım, karbı inanılmaz düşürmüştüm, bigün spora gittim sonra spor bitti ve çıktım. metroya bindim evime geldim. eve gelip televizyon karşısında otururken aklıma geldi, ben bugün spora arabayla gitmiştim, karbonhidratı o kadar düşürmüştüm ki muazzam bi unutkanlık çektim '' :D

kular15 ve erbas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş