definasyona yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ygozubenli tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ygozubenli

ygozubenli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    spordakı 7.cı ayımdayım ve 7 ay boyunca yaptıgım hacım programlarından sonra defısnasyona basladım supersetlerden olusan hergun tek bolgemı calıstırdıgım( en ıyı verımı aldıgım ıcın) programıma basladım.hergun spor sonrası 25 dk hafıf tempoda kosu yaparak bellı nabız aralıgında programımı bıtıyorum.vucut olculerıme gelırsek suanda 67 kılo 1.73 boyundayım sadece kollarımı olctugumde soguk halı 40 cm cıkmakta.asıl sorum ıse 50 gun sonra tatıle gıtcem ve defınasyona gırmek ıstedıgım ama hocalarım cok kuculecegımı soyledıler ve ıstedıgın vucudu elde edemıyecıgı soyledıler gercektende onlarında dedıgı gıbı cok kuculur ve hacımsız kalıp sadece karın kasımı yapabılırım.? kullandıgım supplementler ; sabah uyanınca:anımal cuts ve arbuterol kahvaltıda c vıtamını oglen spor oncesı anımal cuts ve optımum whey bır olcek spor sonrası glutamın 5 gram ve optımum whey gece yatmadan fısh oıl

2. Erkan90

Erkan90 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    67 kiloda kolunun kalınlığı cok iyimis öyle. Kullandığın supplementlerdern animal cuts cok ileri seviye bir üründür, hele de 2 ölçek kullanmak. Boy-kilo oranına göre su an zaten pek hacim kazanamayacak yapıdasın, eğer kilo da verirsen hacimden cok fedakarlık yapmıs olursun.

3. ygozubenli

ygozubenli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    sızce cok komık bır vucudamı sahıp olurum ıstedıgım vucut u yapmaya zaten 1 yıl daha harcıcam ama yazın en azından baklavalı bır vucut olsun ıstıyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mart 2014 ---
    baska yardım etcek akıl vercek kımse yokmu

4. Erkan90

Erkan90 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    baklava öyle birkaç ayda olacak is degil, cok ciddi diyet ve kalori hesabı gerektirir. ama kardiyo destegiyle bel bölgenden azaltarak yag oranını azaltabilirsin.

Sayfayı Paylaş