Definasyona nasıl girilir ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ömerkpc1907 tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ömerkpc1907

Ömerkpc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çoğu kişi farklı bir şekilde söylet.
    Kimi kas kütleni arttır sonra gir kimi ise direk gir der. Kimi "daha kasın yok definasyonu napıcaksın kas kütleni arttır sonra girersin" der kimi ise "hemen gir yağ oranını azalt daha çabuk vücudun şekil alır" der. Şimdi benim daha definasyon ile işim yok bir kaç aya kadar girerim büyük ihtimal ama şunun doğrusunu bana açıklaya bilecek varmı ?

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Kas,yağdan daha fazla kalori yakar durduğun yerde kardeşim.O sebeple kaslı birinin senden daha sağlam yağ yakmasını gözlemleyebilirsin misal salonda...
    Benim görüşüm ilk 1-2 ay koşular ve bol tekrarlı setlerle(10-12-15 tekrar)vücudu ısındırman ve daha sonra sağlam bir bulkinge girmen.Definasyon daha sonraki iş.Yağ oranından rahatsızsan bazı antremanların sonuna HİTT kardiyo eklersin zamanla tabi bunlar.Kolay gelsin kardeşim.

3. Ömerkpc1907

Ömerkpc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yağ oranıö %11 kilom ise 68. Gayet iyi bir vücudum var hocalarda bunun farkında. Ben sadece göbeğimin gitmesini istiyorum sırf bunun içinde defisnasyon yapmak yanlış olurmu ? Gerçi hocalar bana daha definasyona girmene gerek yok dedi

4. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yağ oranın %11se zaten göbeğin yoktur eğer göbek varsa yanlış ölçülmüş olma ihtimali yüksek. Çok net söyleyebilirim her zaman başta bulk yapmak daha iyidir, olmayan bir vücudu katabolik evreye sokmanın manası yok :) önce inşa edip sonra içindekini çıkarmak lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Ömerkpc1907

Ömerkpc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Malesef göbeğim var,ama vücudum başka hiç bir yerinde yağ yok,zayıfımda max 5 kilo daha almam lazımmış.
    Profil fotomdaki kişi benim karnımı sıkıca gayet iyi bir şekil alıyor.

Sayfayı Paylaş