Definasyon yapıyorum.ama bedenim küçüldü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bigforce01 tarafından 14 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle meraba.durumu anlatayım detaylı bi şekilde.Ben 7 8 aydır body yapıyorum ilerlememden cok memnunum.25 30 35kglık dumballarla calısıyordum.eski t-shortlerim olmaz oldu hepsi sıkıyordu.ama farkettim ki hacim kazanınca kasların gözükmuyor (keskin olmuyor belli olmuyor).Definasyon yapmaya basladım tmm memnunum keskinleşmeye başladı ama bu seferde sıkan t-shortlerim üstüme bol bile gelmeye basladı.ne yapıcamı şaşırdım.Yardım edermisiniz ...

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

e bu zaten normal bir durumdur incelirsin yapacak birşey yok zaten uzun süreli yapmayacaksın definasyonu tekrar hacim calısmasına dönmeni tavsiye ederim iyice keskin olduysa hatların.başarılar dilerim kolay gelsin...

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden forum kuralları madde 25.gereği başlığınız kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş