Definasyon , Supplement, Kalori 3 lüsü..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mubudak tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mubudak

mubudak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikler merhabalar... Malum yaz yaklaşıyor ... Definasyona başladık... Oldukça düzenli bir spor hayatım var. Size bir sorum olacak bilgili arkadaşların cevaplamasını rica ediyorum..

Şuanki supplementler dahil günlük aldığım kalori ortalama "1200" ... Bugün 8.günüm... Şeker 0.. Sadece bir adet meyveden aldığım şeker var...Tuz çok az miktarda o da kasılmaları engellemek için.. Beyaz un hiç yok... Tamamen protein ve sebze üzerine bir diyet programına sahibim.

Supplementlerim ; Xtend Bcaa, Whey protein , Hardline Burner ve geceleri ZMA...

Şimdi gelelim soruya... İlk defa bu kadar sağlam bir definasyon programı uyguluyorum. Vucudum bulk bir halde ve oldukça su tutmuş bulunmaktayım. Bu diyetle 30-45 gün içerisinde ne kadar ilerleme kaydedebilirim yardımcı olabilcek profesyonel arkadaşlar varsa mutlu olurum?..Animal cut tarzı termojonik bir yağ yakıcı kullanmadan bu işi tamamlamak istiyorum. ( not : ıspanak otu , kiraz sapı , ve maydonoz kaynatıp içiyoyrum hergün su ve ödem atmak için )

2. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bol yeşil çay en iyi ödem atıcı doğadanın a c e vitaminlisi var hem tadı cok iyi hem ihtiyacın olan vitaminler sahip

3. mubudak

mubudak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tamamdır yarın buna da başlıyorum...

4. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    1200 kalori az gibi geldi sanki bana ve su , ödem atıcı cayın içine mısır püskülü kırkkilit otu ve ısırgan otu ekleyebilirsin cok faydası olur

5. mubudak

mubudak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Mısır püskülü , ısırgan otu , biberiye otu , kiraz sapı'ndan oluşan bir çay karışımı yapıyorum artık her gün... 1200 kaloriye herkes az diyor ama , 400 gram ızgara tavuk + lor peynirini + 5 yumurta + salatalar ve ara öğünler hesapladığımda o civarlara denk geliyor karbonhidrat olmadığı için..

6. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir
    karbonhidrat olmaması yanlış, o zaman kaslardan büyük kayıp yaşarsın ve ağırlık antremanların tamamen yıkım olur 50 ve 150 gr arası glisemik endeksi düşük karbonhidratlara yönelebilirsin bence

7. mubudak

mubudak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kahvaltıda yulaf ı yazmayı unutmuşum.. Bir de protein'im Karbonhidrat miktarı yüksek bir protein bunun yanında ara öğünlerdeki muz falanda karbonhidrat sağlıyor.. Ama tabi bunların yanında bir tabak dolusu haşlanmış makarna yemek benimde işime gelir :D...ama dorusu hangisi bilemiyorum

8. tan1925

tan1925 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    izmir

Sayfayı Paylaş