Definasyon Sayılabilir

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Clean tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar 176 boyunda 79-80 civarı kiloda en kalın yerden 95 cm bel kalınlığına sahip birisiyim . Kick boksa gidiyorum 3 hafta oldu ve güzel kilo verdiğimi düşünüyorum kilo alıp verme dönemlerim oldu çoğunlukla alma :) . O yüzden de vücut bu durumda yağ oranı anlamında . Yardım istediğim nokta şimdi bu hafta benim sınav haftam lise 3 deyim ve ardından 1 aylık boşluk sürecim var bu arayı iyi değerlendirip kilo vermek istiyorum hedef kilo diye bir şey yok ben vücudumun istediğim noktasına gelene kadar çalışacağım sizden yardım istediğim nokta beslenme konusunda neleri ekleyip çıkartma olacak beslenmem şu şekilde :
    Kahvaltı 7.45
    1 yumurta ( tam ) 1 dilim çavdar ekmeği ve biraz peynir ( tam yağlı ) veya 1 adet 2 dilim çavdar ekmeği arasına yapılmış tost şekersiz çay
    Öğle 12.20
    okulda olduğum için ekmek arası yiyorum genellikle marul salam kaşar domatesli sandviç normal sandviç ekmeği arasına
    Ara Öğün 15.30
    1 meyve veya fındık , badem
    Akşam 17.00 - 18.00 Arası
    klasik olacak ama evde ne varsa malesef kendim hazırlayamıyorum henüz
    günde 2 litreye yakın su ve akşam yemeğinden sonra bir kaç bardak şekersiz çay spor varsa spor sonrası 1 bardak portakal suyu
    beslenmem bu şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.

http://i.hizliresim.com/KnPzb1.jpg

http://i.hizliresim.com/K6RgMN.jpg

http://i.hizliresim.com/KnPzy1.jpg

Son düzenleme: 5 Ocak 2014
  2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim

3. LastWhisper

LastWhisper Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Okula yemek götür spor yapıyor musun ? Bu bilgileri söyle sana yardımcı olayım

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sabah yumurta beyazini arttir bide light peynir tüket. Beslenme pek olmamiş spor yapiyormusun boks değil fitness veya vg

5. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Henüz fitness veya vg yapmıyorum haftada 3 gün kick boks yapıyorum ve okula ne gibi yemekler götürebilirim ayrıca cevapladiginiz için çok teşekkür ederim..

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kahvalti öğle arasina ara öğün koy elma olabilir mesela 1 tane. Yada kuruyemiş yarım avuç kavrulmamış olacak çiğ. Öğlen salam kaşarli tost değilde daha besleyici bişi olabilir fitness vg filan yapmadığın için bişey söylemek istemiyorum yanlış yönlendirmeyim. Spor sonrasi portakal suyunu çıkar bence

7. LastWhisper

LastWhisper Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben haftada 3 gün cardio yaptım 3 ayda iyi bi yağ yakımı yaptım öğlen lapa pilavı olabilir yağsız tuzsuz başka bir tercih yulaf olabilir migrosta bulabilirsin eti lifalif en olmadı tavuk göğsünü tavada kızart götür
    Bunun yanında abur cubur yok yağ az var karbonhidratı azalt protein ağırlıkla ye sabahları da 3 4 yumurta beyazı ye sarısı yok bak ve peynir tam yağlı olmasın

Clean bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş