Definasyon Programım

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve W-TrX tarafından 24 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. W-TrX

W-TrX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaş Öncelikle hepinize Merhaba
    Bu Spora Başlayalı yaklaşık 14 ay oldu ve başladığımdan beri bulkım Başlama Süresinden beri yaklaşık 16-17 kilo aldım ve yağlandıkda artık kilo vermek istiyorum ama daha önce hiç bir diyet kültürüm olmadığı için ketojen tarzı bir diet yapıcam.

Sabah
    3 tam yumurta
    75 gr ligth kaşar
    1 Orta Boy Haşalnmış Patates

Öğle
    Salata ( Domates - Göbek Yeşillik - Salatalık - 80 Gr Ligth Ton Balığı - 4 Yumurta Beyazı - Pul Biber - Bol Limon - Az Bişey Zeytin Yağ )
    2 İnce Dilim Çavdar
    1 Bardak Cola Zero

Akşam
    Az Zeytinyağ İle Pişirilmiş 350 gr Tavuk ( Tuz Yok Biraz Baharat)
    1 Tam Yumurta
    2 Küçük Haşlanmı Patates

Her Öğünden 1.5 Saat Sonra Bir Ölçek Protein 2 Altın Çilek 6-7 Tane Kuru Üzüm 4-5 Tane Kuru Kayısı Yiycem

Pazar günü hariç bunu uyugulıycam pazar karbonhidrat yüklme günü sizce bu diet bana yağ yaktırırmı ?
    Anteraman Olarakta 6 Gün gidicem Hergün Bir Böle Karın Ve 20 Dakika Hİt Cardio Olucak Sizce Uygunmudur.

Son düzenleme: 24 Mayıs 2011
  2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Dostum öğünlerini biraz daha arttırmalısın 6-7 öğün daha kolay olacaktır senin için ve daha iyi bir diyet olur diye düşünüyorum, ben de 1.5 ay önce böyle bir diyete başladım ve daha çok kas kaybettim CARDİO yapmamama rağmen. O diyetten vazgeçtim şimdi kendi yazdığım diyeti uyguluyorum aynısını sana yazıyım;
    Kahvaltı 08:00 - 09:00
    100-150 Gr Yulaf Ezmesi.
    6 Yumurta beyazı.
    1 Kaşık fıstık ezmesi.
    1 Fincan yeşil çay.

Ara öğün 10:00 - 11:00
    1 Bardak yağsız süt

Ara Öğün 11:45 - 12:30 (Bu öğünü iyice kilo verdikten sonra ekledim, daha fazla kas kaybı olmasını engellemek için.)
    1 Ölçek Whey Protein(Su ile)

Antrenmandan 20-30 dakika kadar önce;
    1 Fincan kahve(1 tatlı kaşığı kadar)

Saat 13:00 15:00 arası antrenman.

Eğer antrenman yoksa; 13:30 - 14:30 arası 1 kase kahverengi pirinç.(Bu öğünü de iyice kilo verdikten sonra ekledim, daha fazla kas kaybı olmasını engellemek için.)

Öğlen 15:00 - 16:00
    1 Kase kahverengi pirinç
    150gr Tavuk göğüsü
    Ispanak(Alternatifler; Brokoli, brüksel lahanası, biber, domates, salatalık)
    1 Fincan yeşil çay

Ara öğün 16:45 - 17:15 (Bu öğün normalde sadece greyfurt suyu veya elma şeklindeydi ekleme yaptım yine kas kaybını engellemek için.)
    1 Bardak greyfurt suyu veya 1 elma, 8-9 adet çilek.
    1 kase special K

Akşam 18:00 - 18:30
    150g Tavuk göğüsü
    1 tabak veya kase fasulye(alternatifler; bezelye, barbunya, nohut, mercimek)

Ara öğün 19:15 - 20:00
    1 elma, 6-7 adet çilek veya 2-3 yumurta beyazı.

Yağ, tuz ve şeker hiç kullanılmayacak. Günde yaklaşık 4 veya 5 litre su.

Ben böyle uyguluyorum şu anda bilen arkadaşlar yardımcı olursa senin için daha yararlı olacağını düşünüyorum bu arada weider 500mg l-carnitine kullanıyorum. Antrenmanlarım fazla tekrar ve az kilodan oluşuyor, antrenman sonlarında interval cardio yapıyorum yaklaşık 15 dakika. Tahminen günde çeşit çeşit olmak üzere 500 adet mekiğe yaklaşıyorum(Bu gereksiz olabilir hocam söylemişti.) Yaklaşık 7 haftada 86 kilogramdan 70 kilograma düştüm ama ilk ay hocamın verdiği az proteinli diyet yüzünden fazla kas kaybı yaşadım, proteini yüksek tutmalısınız kesinlikle.

Sayfayı Paylaş