Definasyon Kompozisyon

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Crixuss tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Crixuss

Crixuss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antakya
    Merhabalar değerli BodyForumTR üyeleri ;

Uzun zamandır düzensiz olarak yaptığım fitness sporunu düzenli yapmaya karar verdim.Şu anda yarı bulk bir yapıya sahibim. Ve bu sezon için kendimi şimdiden hazırlamaya karar verdim. 173 cm ve 83 kg'ye endeksli bir yapım var. Kolum 40 cm (soğuk) Bel 79 cm.Göğüs ve Omuz ölçüleri de oldukça yüksek.Yani form olarak gayet iyiyim. http://i.hizliresim.com/4Zrm0p.jpg
    Bu hafif iri yapımı daha detaylı ve define bir hale sokmak adına Dymatize İso 100 whey ve Muscletech hydroxycut sipariş ettim.Dondurucumu tavuk eti ve yumurta ile doldurdum.İrade sahibi bir sporcuyum. Diyetime ağırlık antrenmanıma uyabilirim. Fakat gerçekten uzman görüşlerden diyet ve program görüşleri almak istiyorum.
    Kaldırdığım ağırlıklar şu an için hatrı sayılır yükseklikte. Daha fazla bulking durumuna geçmek istemiyorum.Seneye iyi bir bulk dönemi düşünüyorum. Supplementleri nasıl kullanmalıyım ? Kg başına günlük 2 gr kadar protein almayı planlıyorum. Eski bir su topu oyuncusuyum. Uzun süreli kardiyovasküler antrenmanlar yapabilirim.Program önerilerinizi ve diyet önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Herkese saygılar , iyi çalışmalar..

Sayfayı Paylaş