Definasyon Hızlı Kilo Kaybı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Let the Gain Begin tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Let the Gain Begin

Let the Gain Begin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar hepinizin bayramı kutlu olsun. Kafama takılan çok sıkıntı haline getirdiğim bir konu var yardımlarınızı rica ederim.

Bir ektomorf olarak 70 kg başladığım sporda 80'e kadar çıktım. Son 3 aydır sıcakta kilo alamadığım için definasyon yapmaya karar verdim. Sadece 10 günde 6.5 kg kaybettim.

Ölçü alamadığım için bilmiyorum hacım kaybedip kaybetmediğimi. Acaba bu kadar hızlı kilo kaybı normal midir şu kaybından dolayı vs.

Aylarca ağzıma zorla tıktığım lokmalarla aldığım kiloları böyle hızlı kaybedince korkmaya başladım. Hacim kaybetmediğimi söylüyor çevredekiler yine de bilemedim. Sizin tecrübeleriniz neler? Özellikle ektomorflar ne yapmalı definasyon için?

Teşekkürler.

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kh miktarını düşürmüşsen normaldir,glikojen depoların boşalıyordur,her bir gr kh vücutta 3 gr su tutar.şu anda bende aynı şeyi yaşıyorum.altta imzamda yağ yakım günlüğüm var son mesajları oku orda konusu geçiyor.

Let the Gain Begin bunu beğendi.
  3. Let the Gain Begin

Let the Gain Begin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yani bulk'a geçince otomatik olarak eski kiloma döneceğim demek bu. Neyse biraz içim rahatladı. Çocuğumu kestiler sanki öyle üzüldüm giden 4-6 kiloya.

Tapatalk'tan göremiyorum ancak yarın ilk işim bakacağım günlüğüne hem bende tutsam iyi olacak anlaşılan.

Bekci bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.154
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    329. Mesaj

Sayfayı Paylaş