Definasyon donemi besinler ve idman sekli

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve antipeace tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. antipeace

antipeace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklasik 7 8 aydir ugrasiyorum bu surede yaklasik 18 kilo aldim ve dogal olarak yag kutlemse de artti 190 boyum 86 kiloyum suan gogus de yaglanma okdu fakat kol omuz gibi kisimlar sistiler.takviye olarak son 1 aydir beef amino ve mp assault kullaniyorum.saglam yemek yiyorum sabah kahvaltti amino aliyorum peynir bazen salam ogle yemegi hem beyaz hem kirmizi et sonra okul cikisi antreman sonrasi ve son olarak aksam yemegi.antremandan once nox vr 3.tablet sonrasinda 3 tablet ve yatarken 2 tablet aliyorum .merak ettigim nox yerine protein tozu eklesem dahami iyi vr idman seklinda az kilo cok tekrar yapmalimiyim normalde 50 10 tekrar 55 kilo 2 set 8 tekrar en son 60 6 tekrar yapiyodum fly larda 8 tekrar ve 12.5 lerle.telden yaziyorum yaziyi gozden gecirmeden yaziyorum.beni aydinlatirsaniz.sevinirim.asil amacim gogusteki yaglanmayi gidermek ve karini tekrar iyi hale getirmek 18 kiloya karsi 6 packler hale gorunebilir duruyor fakat bi sekilde beslenmeyi kesmelimiyim ve protein tozu yerine idmandan sonra 1lt yarim yahli sut iciyorum

Sayfayı Paylaş