Definasyon diyetim ve tavsiyeleriniz.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jukw tarafından 1 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jukw

jukw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sabah : 40-50 gr yulaf ezmesiyle 300 ml kadar yarım yağlı süt.

öğlen : 4 yumurta beyazına 20-30 gr yulaf ezmesi ve 30-40 gr lor peynirini karıştırıp (yağsız , tuzsuz) omlet.

akşam : bazen derslerden dolayı yiyemediğim oluyor fakat yiyebildiğim günlerde 100-150 gr yağsız tuzsuz suda haşlanmış tavuk göğsü yada domates , salatalık , biberden ekşi bir salataya 50 gr lor peyniri karıştırıp yiyorum.

Günde yaklaşık 80-85 gr kompleks karbonhidrat , 15-20 gr yağ ve 70 gr civarı protein alıyorum.

Ayrıca haftada 5 gün 45 dk iyi ter atacak şekilde jogging , alt ve üst karın egzersizleri yapıyorum.

Hacmim istediğim düzeyde , amacım sadece yağ atıp adonisleri ve six pack i ortaya çıkarmak. Adonisler bayağı ortaya çıktı ama six pack hala ortada yok. :) 1.5 ay civarında 8-9 kilo verdim , son bi 5-6 kg yağ yakabilirsem amacıma ulaşacağım sanırım fakat tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.

Not : boy : 1.75 , kilo : 69

2. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Yulaf ezmesi ile sut kadar igrenc ikili yok

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

3. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    çok az yağ alıyorsan bence kuruyemiş vs kaliteli yağlardan biraz daha yağ almalısın 50 grama kadar bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama senin aldığın gerçekten az.Proteinide 100 grama çekersen bence daha iyi sonuç alırsın şimdiden başarılar...

Sayfayı Paylaş