Definasyon diyeti hakkında.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cyrax tarafından 25 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir diyet yapıyordum 84 kilodan 73 e düştüm ama hala yağlı vücudum, 1 gün ağırlık bir gün kardio şeklinde geçiyor, koşu bandını 30 dakikaya indirdim fazla kas kaybı yaşamamak için ama bu yağlar acayip sinirimi bozuyor :(,beslenmemde oldukca şuan iyi durumda, bir kaç kafama takılan soru var,karbonidratı tam kesmemek gerekiyor sanırım?, haşlanmış princi antremandan önce tüketmek şu durumda iyimidir?, ve suyu kesmemizmi gerekiyor definasyon diyetinde?,sonuçta isteğim bu yağlardan kurtulmak, kurtuldukca hacim kazanmak, nasıl yol izlemeliyim acaba? :), teşekkürler şimdiden.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    suyu kesme fıkrıne nerden kapıldın ?

asla suyu kesme hatta arttır su oranını cunku yag yakmak vucuda fazlaca zararlı madde bırıkımı yapar suyla bunları uzaklastırmak mumkun :)

antrenman oncesı ıyı olabılır kompleks karbonhıdrat sorun olmaz

AngryHun, R10, demircan256 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Bak baya aradım ama bulamadım bu su olayını forumda, sayende şuan öğrenmiş oldum :),koşu önceside korbomu alsam yoksa sadece ağırlık günündemi doğru?, kosu gununde sadece protein mi?, sabahları en azı 4 yumurta, yulaf+ süt, bazen cornflakes, karında deri sarkmış gibi hiç mutlu değilim, artık kiloda vermek istemiyorum dostum boyum 1.81, 70in altına inmekde istemiyorum,bu yağlardan kurtula bilsem:(, napacagimi sasirdim, nerde hata yaptigimi bilsem.

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    aslında ıhtıyacın olan duzgun bır beslenme programı ve bu proteın agılrıklı olmalı

gunde mın 5-6 ogun yap

her ogun 20-30 gr proteın almaya ozen goster

aksam 5 ten sonra karboyu kes ( agırlık varsa 1.5 saat once al )

kardıodan once proteın yeter karboya gerek yok

sıkı antrenman ıle hersey duzelcektır :)

derı sarkmaıs olayı kılo ıle alaklı bır durum degıl bu arada :( o zamana brakcaksın ve kendı kendıne toparlancak :) ama sen sporunu asla aksatma cok yardımı olur :) duzenlı beslen sporunu yap derı sarkması kısa surede gıdıcektır :)

AngryHun ve demircan256 bunu beğendi.
  5. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Sarkma öyle sarkma değil, yağ sadece :), abicim sabaları yumurta ile tamam geçiyorda, tavuk göğsü yetişdiremiyorum :),antremandan sonraya saklıyorum onu, bir yumruk boyutunda bir kaç gündür,kaç gramdır acaba o?, wheyle takviye gün içinde yapıyorum, yarım ölcekle, süt aldım 0.5%, protein miktarı sadece 2gr, yağlıda almıyorum, lor peyniri buldum,14gr bir kutuda protein miktarı, moskovada okuduğumdan loru zor buldum.

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    anladım en azından daha dıkkat edebılırsın :) ama emınım cok ıyı olucaktır :) zamanla :)

Tank Jr., AngryHun, hogan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    İnşallah, teşekkürler dostum, iki tane yarım ölcek protein tozu iyi takviye yapar dimi gün içinde ^_^

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    evet yapar ama 1 er olcekte olabılır hatta bu tozlar whey degılde karısım proteınlerden olursa cok cok daha ıyı olur

Tank Jr., hogan, sultanmehmed ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  9. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Boşver dostum kaale bile almadım, yağ yakımı icin ara sıra karnitin kullanırım o kadar, sabah 8 de kalktım beslenmemi yaptım, uyku düzenimi toparlayayım dedim, 12 de uyudum malesef 3 de kalktım şimdi, 6 saatlik dilim soktum araya malesef, grcelerde uyuyamiyorum :(

R10 bunu beğendi.
  10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Cyrax ; karın hareketleri,diyet ve carido +ağırlık çalışması ile pekte mümkündür sixpackleri ortaya çıkartmak..sizde denseydiniz kesin olurdu...madem 8 yıldır yapıyorsunuz bu sporu..bunu benden daha iyi bilmeniz gerekirdi...hiç bir suplement kullanmadan süper vücuda sahip kişiler var şahit olduğum,bence takviye şart demek çok yanlış...

Son düzenleme: 26 Eylül 2011
    Tank Jr., hogan, sultanmehmed ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    cyrax arkadaşıma da bir önerim de idmanının ağırlık kısmını daha dinamik bir şekilde yapması olur. dinlenme sürelerini 30 sn civarına çekmek vücudu daha çok yoracağından hem kas gelişimini hem de yağ yakımını artıracaktır. yine aynı şekilde süpersetler denenebilir ara ara.

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Eylül 2011
    Tank Jr., hogan, demircan256 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar karşılıklı tartışmalarda konudan sapmayalım ve üslubu koruyalım.

shadown, Clenbuterol Anabolic Steroid olmasa da, sporda kullanılması doping kapsamında değerlendirilen bir ilaç ve ciddi yan etkileri var. Forumda diyet önerisi isteyen arkadaşlara bu tür ilaçları tavsiye etmek tasvip ettiğimiz bir tavır değil. Bu konular Steroidlerle ilgili bölümde, bu ilaçları kullanmaya zaten niyeti olanların doğru bilgi edinmesi için tartışılıyor.

Tank Jr., sultanmehmed, R10 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Forum Kuralları madde 22- Bodyforumtr.com steroid (ilaç) kullanımına karşıdır.Forumda steroid konuları steroid bölümü dışında konuşulmayacaktır.
    Steroid bölümünde ise steroidlere teşvik edici mesajlar yazmak, steroidleri abartılı övmek, yan etkileri yok gibi göstermek ve bunlardan bahsetmemek kesinlikle yasaktır.
    Steroid temin etmek,temin talebinden bulunmak ya da temin kanallarından bahsetmek yasaktır.

Forum Kuralları Madde 9- Nazik ve saygılı olun:

9.1. Uygunsuz, kırıcı bir dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınmalısınız. Aşağılayıcı, kaba, ahlâk dışı, nefret dolu, tehditkâr ve kanunlarla çelişecek içerikler gönderemezsiniz. Bunları dikkate almamanız durumunda, uyarı alırsınız veya siteden süresiz/süreli uzaklaştırılırsınız (Süresiz uzaklaştırılmalarda servis sağlayıcınız da durumdan haberdar edilir)

demir00, Despo, Tank Jr. ve diğer 6 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş