Definasyon dönemindeki motivasyon

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cansins tarafından 5 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cansins

Cansins Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar şunun şurasında yaza az bir zaman kaldı bulk döneminden çıkıp artık definasyona gireceğim diyet listem kalori hesaplamalarım antreman programım her şey hazır ancak ne zaman başlasam devamını getiremiyorum. Siz bu dönemde iradenizi nasıl koruyorsunuz, motivasyonunuzu nasıl tutuyorsunuz merak ettim? Belki banada yardımcı olur sevgiler :D

2. darmstadt

darmstadt Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meter Mevsimler bir videosunda motivasyon olarak şunu söylemişti;
    " partnerlerin ve arkadaşların üstsüz sahilde denize girerken sen şemsiye gölgesinde dedenle tavla oynamak istemiyorsan iradene sahip çık" demişti bayağı gülmüştüm ama biraz da motive ediyor açıkçası :)

Kişisel motivasyonum 40 günde 5 kilo verince aynadaki farkı görüyorum o kendi kendimi motive ediyor zaten. Kırılma evresi değişimi fark edene kadar geçen süreç. Onu yakalayınca insan kendi kendine motive oluyor

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bende bulk dönemindeyim fakat hedefim biraz daha irileşmek olduğu için bu yaz definasyon düşünmüyorum. İradene sahip çıkmak için mesela canın tatlı çektiyse onun yerine bir tane elma yiyebilirsin.
    Aç kalmamaya çalışabilirsin, kalorisi düşük ama doyuracak besinler tüketerek irade olayına gerek baskılayabilirsin, zaten tok olacağın için :)

4. Cansins

Cansins Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Valla hiç aklımdan çıkmıyor bunlar ama alışmışım dirtybulk a diyet çok zor geliyor :D:(

5. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sevdiklerin tarafından uğradıgın ihanetleri aklına getir. Bi süre sonra depresyona doğru ileriyor insan ama işe yarıyor :D 1-2 gün aç kalınca alışıyorsun zaten :D

6. Tiberius

Tiberius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Ben bu spora evde başlamış biri olarak sana şu öneride bulunabilirim internetten transformation(dönüşüm) videoları izle bak gör büyük küçük bir sürü insan neler başarmış :) her gün bir video izlemen yeterli olacaktır motivasyon için :D

Sayfayı Paylaş