Definasyon dönemi karbonhidrat

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mortimer tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mortimer

mortimer Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese iyi akşamlar definasyon dönemindeyim ve ağırlık idmanını sabah aç karna yapıyorum ve idman öncesi karbonhidrat alamıyorum ve idmanlarım vasat geçiyor yeterli pump hissi alamiyorum. İdman öncesi karbonhidrat tozu alsam yeterli hisse ulaşabilir miyim? Yoksa tozdan gelen şekerle yağ yakımını sekteye mi uğratırım?

2. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Evet aynen oyle olur onu yapicagina sert bir kahve 1 tam 2-3 beyaz 30 gram kadar yulaf ve laktossuz sut ustunede tarcin serpersen iyi olur

3. mortimer

mortimer Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı konudan 3 tane açmışım modlardan özür diliyorum. Haklısın ama uyanır uyanmaz proteinimi içiyorum ve 15dk sonra sporda ısınıyor oluyorum yani o yulafı yesem benim idman bitince anca sindirilir.

4. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Sen komplek karbonda yiyemessin gec sindirilir oda siskinligine neden olur sana tavsiyem protein tozun varsa muzla shake yapi icebilrisin yada yumurta beyazida yiyebilirain sacede muzda bunlari almanlazim yok spor yapmazsin onun yerine vucudunu daha cok yorarsin bosuna indirmis olursun ac karna yapma kafeinde alabilirsin ondan sonra 20 dk yeterlidir sonra sporuna gidebilirsin

5. s60doctor

s60doctor Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    İdman saatlerini bi kac saat ileri atsan aslinda arkadasin dedigi gibi yulaf ezmesi sorununu cozecektir. İleri atamadigini varsaydigimiz durumda, diger arkadasin soyledigi gibi muz bir nebze olsun icerdigi karbonhidrat ile performansi etkiler.
    Bunun disinda benim tavsiyem ve genel tavsiye antrenmandan 1-2 saat once yulaf ezmeli yumurta iyi olacaktir. Ama tabii yasam sartlarin dolayisiyla mumkun olmuyorsa malesef kendi adima verebilecegim pek tavsiye yok.

Vazgecmek yok.. Kolay olsaydi herkes yapardi

Sayfayı Paylaş